Gyökerünk a múlt, jelenünk a jövő...

#veradovagyok

Nagyon szépen köszönjük a megjelenteknek, hogy véradásukkal embertársaikon segítettek!

Köszönet

Köszönjük a kedves Szülőknek az összegyűjtött papírt!

Az eredmények felől, kérjük, tájékozódjanak az osztályfőnökök felőle!

Mézes reggelünk

Európai Mézes Reggeli Pest megyében

A Ceglédi Református Általános Iskola és Óvoda elsős és harmadikos diákjai falatozhattak az édes csemegéből. Szabó János ceglédi méhész tartott előadást. Sok érdekességet hallhattunk a méhekről, a mézfajtákról, gyűjtésről, pergetésről. A java azonban csak eztán következett, amikor a gyerekek megkóstolhatták kedvük szerint a napraforgó-, repce-, propoliszos vagy vegyes virágmézet.

Érdekes volt és finom, köszönjük!

A reggeli édes eseményünkről készült képek megtekinthetők a Galériában!

Informatika kirándulás a Microsoft gyárba

Infósaink idén áprilisban a Microsoft Magyarországot látogatták meg, hogy választ kaphassanak a mai digitális világ nagy kérdéseire, mikéntjeire. A tanulókat elragadta a téma, érdeklődve hallgatták az előadásokat, végül kipróbálhattak rengeteg játékot is.

Alkategóriák