Back to Top

Gyökerünk a múlt, jelenünk a jövő...

Tollforgató (matematika)

2018. 04. 28. Monorierdő

 

A Tollforgató döntője matematikából április 28-án lett megrendezve, ahol Bereczky Márton, 3.b osztályos tanulónk 1. helyezett lett.

 

Köszönjük Matalinné Ungvári Ágnes felkészítő munkáját!

 

Gratulálunk az eredményhez!

Méhecske Matematikaverseny

Május 4-én a Méhecske megyei Matematikaverseny Czédulás Edit (2.a) 10. helyezett, Farkas Flóra (2.a) 4. helyezett lett.

 

Szívből gratulálunk nekik!

Alapműveleti Matematikaverseny

Április 23-án Abonyban azért gyűltek össze a tanulók, hogy a számolási és kalkulációs készségüket összemérjék. Ezen a versenyen indultak el tanulóink, gyönyörű eredménnyel zárva azt.

 

Dervaderics Botond (4.a) - 4. helyezés

Kiss Balázs Dániel (4.a) - 6. helyezés

Máté Lili (4.a) - 8. helyezés

 

Felkészítő pedagógus: Hubert Zoltánné

 

Gratulálunk nekik!

 

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

A Zrínyi Ilona többfordulós, levelezős matematikaversenyen Bereczky Márton, 3.b osztályos tanulónk a megyei 44. helyezést érte el.

Köszönjük felkészítő pedagógusunk, Matalinné Ungvári Ágnes munkáját!

 

Gratulálunk!

Tudásbajnokság

Matematika tantárgyból Tudásbajnokság tanulmányi versenyen indult Ács Marcell (3.b) és Bereczky Márton (3.b) osztályos tanulónk február 27-én, ahol arany minősítést értek el.

 

Gratulálunk a fiúknak és köszönük Matalinné Ungvári Ágnes felkészítését!

Alapműveleti Matematikaverseny

Az Alapműveleti Matematikaverseny megyei fordulójának eredménye

3. helyezett: Sárik Zoltán (6.a)

 

Szívből gratulálunk neki!

Pangea Matematikaverseny

Az I. forduló legjobbjai

5. osztály: Juhász Bernadett (5.m)

6. osztály: Sárik Zoltán (6.a)

7. osztály: Tóth Száva Olívia (7.m)

8. osztály: Gáspár Tamás (8.m)

 

Gratulálunk nekik!

Kenguru Matematikaverseny

5. osztály

Név

Országos helyezés

Megyei helyezés

Felkészítő pedagógus

Komáromi Ákos

406

53

Pálinkás László

Jankai Luca

1335

158

Horváth Zoltánné

Szabó Kristóf

1643

194

Túri Andrea

 

6. osztály

Név

Országos helyezés

Megyei helyezés

Felkészítő pedagógus

Sárik Zoltán

214

24

Horváth Zoltánné

Szováti Botond

1050

93

Horváth Zoltánné

Kovács Kolos

1240

108

Túri Andrea

 

7. osztály

Név

Országos helyezés

Megyei helyezés

Felkészítő pedagógus

Kókai Ádám

982

76

Bordáné Csököly Éva

Pető Anna

995

79

Bordáné Csököly Éva

Török Lívia Veronika

1026

84

Bordáné Csököly Éva

 

8. osztály

Név

Országos helyezés

Megyei helyezés

Felkészítő pedagógus

Nemes Virág

271

29

Bordáné Csököly Éva

Gáspár Tamás

530

51

Pálinkás László

Tóth Levente László

633

60

Bordáné Csököly Éva

 

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

5. osztály

Helyezés

Név

Felkészítő pedagógus

65.

Juhász Bernadett

Horváth Zoltánné

117.

Végh Marcell

Túri Andrea

121.

Szabó Kristóf

Túri Andrea

 

6. osztály

Helyezés

Név

Felkészítő pedagógus

123.

Brisendine Barnabás

Túri Andrea

 

7. osztály

Helyezés

Név

Felkészítő pedagógus

122.

Kókai Ádám

Bordáné Csököly Éva

198.

Tóth Száva Olívia

Bordáné Csököly Éva

 

8. osztály

Helyezés

Név

Felkészítő pedagógus

15.

Dávid Virág Maja

Bordáné Csököly Éva

115.

Tóth Levente László

Bordáné Csököly Éva

 

Gratulálunk nekik!

Tóth-Czifra Mihály Matematika Emlékverseny

A Ceglédi Kossuth Lajos Gimnáziumban megtartott, egykori igazgatójáról elnevezett Tóth-Czifra Mihály Emlékversenyen Dávid Virág Maja (8.a) III. helyezést, Gáspár Tamás (8.m) V. helyezést ért el.

 

Gratulálunk nekik!

Bolyai Matematika Csapatverseny

 

Ebben a tanévben a Bolyai Matematikai Csapatversenyre az ország egész területéről évfolyamonként 4 fős csapatok jelentkezését várták a szervezők.

 

Kiemelkedő eredményeink

5. évfolyam

Helyezés

Csapatnév

Csapattagok

 

7. hely

Ügyi Manók

Hodossy Petra

Őze Rebeka

Török Veronika

Zányi Csenger

 

6. évfolyam

Helyezés

Csapatnév

Csapattagok

 

18. hely

Billiárd

Brisendine Barnabás

Farkas Zoltán

Kucsera Levente

Wéber Marcell

 

7. évfolyam

Helyezés

Csapatnév

Csapattagok

 

26. hely

Refi 7.a

Gera Marcell

Héda Benita

Kanyó Dániel

Nagy Bence

26. hely

KMK

Kármán Marcell Tibor

Pető Anna Rebeka

Purgyik Regina

Török Lívia Veronika

8. évfolyam

Helyezés

Csapatnév

Csapattagok

 

2. hely

KADA

Gombos Dóra

Harmati Kitti

Vigh Anna Ida

Zsiros Alexandra

4. hely

SUICIDE SQUAD

Dávid Virág Maja

Pintér Julianna Réka

Szováti Gréta

Tóth Levente László

16. hely

Refi 8.m

Belánszky Blanka Dorka

Gáspár Tamás

Monori Márk

Tóth Hajnalka

 

 

Gratulálunk minden induló tanulónknak!

Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny (megyei)

2017. március 16-án rendezték meg a Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny megyei fprdulóját, melyen Máté Lili (3.a) 20. helyezést, Dervaderics Dávid Botond (3.a) 12. helyezést ért el.

 

Felkészítő pedagógusuk Hubert Zoltánné. Köszönjük munkáját!

 

Gratulálunk nekik!

Tollforgató Országos Tehetségkutató Verseny

A három fordulóból álló Tollforgató Országos Tehetségkutató Versenyen iskolánk is részt vett, melyet Monorierdőn tartottak április 01-jén.

A matematika kategóriájában három 2.b osztályos tanulónk is megméretette magát és a következő szép eredménnyel zártak:

 

Jenei-Istvánfi Bendegúz III. hely

Csurgai Szabolcs IV. hely

Bereczky Márton v. hely

 

Köszönjük a felkészítő pedagógusnak, Matalinné Ungvári Ágnesnek a munkáját!

 

Gratulálunk a fiúknak az eredményekért!

1. oldal / 2