Back to Top

Gyökerünk a múlt, jelenünk a jövő...

Tudásbajnokság

2018. június 4-én a Tudásbajnokság következő fordulóján Ács Marcell arany fokozatot, Bereczky Márton arany fokozatot ért el.

 

Gratulálunk!

Tudásbajnokság

A Tudásbajnokság levelezős verseny döntőjébe 2 tanulónk is bekerült, szép eredményeket zárva.

 

- Ács Marcell (3.b) - 71. hely,

- Bereczky Márton (3.b) - 59. hely.

 

Köszönjük Matalinné Ungvári Ágnes felkészítő munkáját!

Méhecske verseny

Május 4-én sor került a Méhecske döntőjére, és a következő eredménnyel zárult.

- Szekeres Panna Iza (4.a) - 12. hely,

- Illés Anita (3.a) - 11. hely,

- Andó Botond (3.m) - 4. hely,

- Veseta Réka (4.a) - 2. hely

 

Köszönjük Hubert Zoltánné, Kissné Hunyadi Ágnes és Vasné Arany Katalin munkáját!

Gratulálunk nekik!

Tollforgató (matematika)

2018. 04. 28. Monorierdő

 

A Tollforgató döntője matematikából április 28-án lett megrendezve, ahol Bereczky Márton, 3.b osztályos tanulónk 1. helyezett lett.

 

Köszönjük Matalinné Ungvári Ágnes felkészítő munkáját!

 

Gratulálunk az eredményhez!

Méhecske Matematikaverseny

Május 4-én a Méhecske megyei Matematikaverseny Czédulás Edit (2.a) 10. helyezett, Farkas Flóra (2.a) 4. helyezett lett.

 

Szívből gratulálunk nekik!

Alapműveleti Matematikaverseny

Április 23-án Abonyban azért gyűltek össze a tanulók, hogy a számolási és kalkulációs készségüket összemérjék. Ezen a versenyen indultak el tanulóink, gyönyörű eredménnyel zárva azt.

 

Dervaderics Botond (4.a) - 4. helyezés

Kiss Balázs Dániel (4.a) - 6. helyezés

Máté Lili (4.a) - 8. helyezés

 

Felkészítő pedagógus: Hubert Zoltánné

 

Gratulálunk nekik!

 

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

A Zrínyi Ilona többfordulós, levelezős matematikaversenyen Bereczky Márton, 3.b osztályos tanulónk a megyei 44. helyezést érte el.

Köszönjük felkészítő pedagógusunk, Matalinné Ungvári Ágnes munkáját!

 

Gratulálunk!

Tudásbajnokság

Matematika tantárgyból Tudásbajnokság tanulmányi versenyen indult Ács Marcell (3.b) és Bereczky Márton (3.b) osztályos tanulónk február 27-én, ahol arany minősítést értek el.

 

Gratulálunk a fiúknak és köszönük Matalinné Ungvári Ágnes felkészítését!

Alapműveleti Matematikaverseny

Az Alapműveleti Matematikaverseny megyei fordulójának eredménye

3. helyezett: Sárik Zoltán (6.a)

 

Szívből gratulálunk neki!

Pangea Matematikaverseny

Az I. forduló legjobbjai

5. osztály: Juhász Bernadett (5.m)

6. osztály: Sárik Zoltán (6.a)

7. osztály: Tóth Száva Olívia (7.m)

8. osztály: Gáspár Tamás (8.m)

 

Gratulálunk nekik!

Kenguru Matematikaverseny

5. osztály

Név

Országos helyezés

Megyei helyezés

Felkészítő pedagógus

Komáromi Ákos

406

53

Pálinkás László

Jankai Luca

1335

158

Horváth Zoltánné

Szabó Kristóf

1643

194

Túri Andrea

 

6. osztály

Név

Országos helyezés

Megyei helyezés

Felkészítő pedagógus

Sárik Zoltán

214

24

Horváth Zoltánné

Szováti Botond

1050

93

Horváth Zoltánné

Kovács Kolos

1240

108

Túri Andrea

 

7. osztály

Név

Országos helyezés

Megyei helyezés

Felkészítő pedagógus

Kókai Ádám

982

76

Bordáné Csököly Éva

Pető Anna

995

79

Bordáné Csököly Éva

Török Lívia Veronika

1026

84

Bordáné Csököly Éva

 

8. osztály

Név

Országos helyezés

Megyei helyezés

Felkészítő pedagógus

Nemes Virág

271

29

Bordáné Csököly Éva

Gáspár Tamás

530

51

Pálinkás László

Tóth Levente László

633

60

Bordáné Csököly Éva

 

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

5. osztály

Helyezés

Név

Felkészítő pedagógus

65.

Juhász Bernadett

Horváth Zoltánné

117.

Végh Marcell

Túri Andrea

121.

Szabó Kristóf

Túri Andrea

 

6. osztály

Helyezés

Név

Felkészítő pedagógus

123.

Brisendine Barnabás

Túri Andrea

 

7. osztály

Helyezés

Név

Felkészítő pedagógus

122.

Kókai Ádám

Bordáné Csököly Éva

198.

Tóth Száva Olívia

Bordáné Csököly Éva

 

8. osztály

Helyezés

Név

Felkészítő pedagógus

15.

Dávid Virág Maja

Bordáné Csököly Éva

115.

Tóth Levente László

Bordáné Csököly Éva

 

Gratulálunk nekik!

Tóth-Czifra Mihály Matematika Emlékverseny

A Ceglédi Kossuth Lajos Gimnáziumban megtartott, egykori igazgatójáról elnevezett Tóth-Czifra Mihály Emlékversenyen Dávid Virág Maja (8.a) III. helyezést, Gáspár Tamás (8.m) V. helyezést ért el.

 

Gratulálunk nekik!

1. oldal / 2