Gyökerünk a múlt, jelenünk a jövő...

III. Kutyakaparó futófesztivál

Három fős csapattal és 1 egyéni futóval vettünk részt a III. Kutyakaparó futófesztiválon, Kocséron, amit az 1848/49-es forradalom és szabadságharc emlékére szerveztek.
A váltó tagjai:
- Balkuz László András
- Jágri Ákos Gábor
- Varga Imre

Ők egyenként 1848 métert futottak, míg Fazekas Milán Zsolt 5544 métert teljesített. A táv teljesítésén túl még szép eredményt is elértek futóink: váltónk 30 csapatból 5. helyezést ért el, Fazekas Milán Zsolt pedig 65 egyéni futóból a 8. helyen végzett.

Labdarúgás

Fazekas Milán Zsolt iskolánk 5.k osztályos tanulója a Szolnoki MÁV FC utánpótlás labdarúgójaként többfordulós válogató után bekerült a Jász-Nagykun Szolnok Megyei U12-es korosztályos válogatottba.

Mozgás és sport

Iskolánkban szeptember 9-én megrendezésre került a sulifutás. A versenyen az egész iskola részt vett, a legjobbak bejutottak a ceglédi anyaiskola által szervezett versenyre ahol eredményesen szerepeltek.
  • Balkuz László (7. osztáy) 1. hely
  • Mucsányi Miléna (3. osztáy) 1. hely
  • Varga Dominik (8. osztály) 3. hely
  • Borsos Viktória (7. osztály) 5. hely
  • Mucsányi Liliána (8. osztály) 6. hely
  • Rakovszki Géza (8. osztály) 8. hely
  • Kecskés Petra (5. osztály) 11. hely
  • Czeróczki Tamás (5. osztály) 13. hely
Október 1-től elindult iskolánkban a foci osztálybajnokság, ezen diákjaink nagy örömmel vesznek részt.

Árpád Kupa

2016. március 5-én hagyomány szerint megrendezésre került iskolánk futballversenye az Árpád Kupa. A mérkőzéseken öt iskola csapatai csaptak össze: a Ceglédi Református Általános Iskola és Óvoda csapata, a Ceglédi Református Általános Iskola és Óvoda Kőröstetétleni Tagiskolája, a Ceglédi Táncsics Mihály Általános Iskolaés végül, de nem utolsó sorban Törteli Szent István Király Általános IskolaI. és II. csapata. Köszönjük a csapatoknak a részvételt!
Eredményeink:

I. helyezett

Ceglédi Táncsics Mihály Általános Iskola

II. helyezett

Törteli Szent István Király Általános IskolaI.

III. helyezett

Ceglédi Református Általános Iskola és Óvoda

IV. helyezett

Ceglédi Református Általános Iskola és Óvoda Kőröstetétleni Tagiskolája

V. helyezett

Törteli Szent István Király Általános Iskola

Legjobb játékos

Farkas Tamás (Ceglédi Táncsics Mihály Általános Iskola)

Gólkirály

Károly Krisztián (Ceglédi Református Általános Iskola és Óvoda Kőröstetétleni Tagiskolája)

Legjobb kapus

Lódi Tamás (Törteli Szent István Király Általános Iskola)

Asztalitenisz

2016. február 16-án helyi asztalitenisz versenyt rendeztünk iskolánkban, ahol iskolánk felsősei mérhették össze ping-pong tudásukat.
I. hely: Kocsis Bálint
II. hely: Mucsányi Lili
III. hely: Varga Dominik
IV. hely: Rakovszki Géza
Gratulálunk a helyezetteknek!

Futballmérkőzés

2016. február 17-én a Bozsik Program keretein belül 6 futballmérkőzésre került sor három korcsoportban a törteli tornacsarnokban.
A mérkőzések eredményei:

Kőröstetétlen - Törtel