Back to Top

Gyökerünk a múlt, jelenünk a jövő...

Szülői értekezlet

Kedves Szülők!

Szeretettel  várjuk Önöket a 2017. Szeptember 20-án szerdán 16:30-kor kezdődő év kezdő szülői értekezletünkre.

A szülői értekezleteken az aktuális tudnivalók megbeszélése előtt rövid áhítatot tartunk a szülőkkel együtt. Ez a néhány perc is szerves része az értekezletnek, kérjük a kedves szülőket, hogy ne csak ezt követően érkezzenek!

 

Köszönettel: Óvó nénik

Szülői értekezlet

Kedves Szülők!

Május 09.-én 16:30-tól szülői értekezletet tartunk, megjelenésükre feltétlenül számítunk.

Szülői értekezlet

 

Kedves Szülők!

Szeretettel  várjuk Önöket a 2017. január 18-án szerdán 16:30-kor kezdődő szülői értekezletünkre.

A szülői értekezleteken az aktuális tudnivalók megbeszélése előtt rövid áhítatot tartunk a szülőkkel együtt. Ez a néhány perc is szerves része az értekezletnek, kérjük a kedves szülőket, hogy ne csak ezt követően érkezzenek!

 

Köszönettel: Óvó nénik