Back to Top

Gyökerünk a múlt, jelenünk a jövő...

Iskolafutás

 

2017. szeptember 19-én iskolánk tanulói összemérték erejüket a szokásos iskolafutás keretein belül. Születési évszámuk szerint kellett lefutni a kijelölt távot, melynek eredménye a következőképp alakult. A jó idő, a tömeg együtt szurkolása és a jó kedv azonban mindenki számára felejthetetlenné tette ezt az eseményt. Jövőre újra!

 

Fiúk

Lányok

2002.-2003. fiúk:

1. Kármán Tibor 8.m

2. Mácsár Zsolt Márk 8.b

3. Medgyes Mátyás 8.b

 

2002-2003.-as lányok:

1. Tóth Nikolett 8.a

2. Muk Klaudia 8.b

3. Gál bernadett 8.b

 

2004. fiúk:

1. Borics Gergő 7.a

2. Jagri Ákos 7.Kt.

3. Farkas Zoltán 7.m

 

2004. lányok:

1. Tóth Helga 8.a

2. Gál Fanni 7.a

3. Ungvári Vanessza 7.a

 

2005. fiúk:

1. Kovács Kolos 7.a

2 Takács Tamás 6.b

3. Palásti Bence 6.a

 

2005. lányok:

1. Gyapjas Liliána 6.a

2. Szeleczki Szabina 6.a

3. Ozsvát Nikolett 6.b

 

2006. fiúk:

1. Józsa Attila 5.a

2. Fehér Zsolt 5.b

3. Pokorny Zalán 5.b

 

2006. lányok:

1. Gál Titanilla 5.a

2. Pásztor Petra 5.a

3. Héda Lorina 5.a

 

2007. fiúk:

1. Hornyik Dominik 3.a

2. Ócsai Dávid 4.b

3. Módos Máté 4.a

 

2007. lányok:

1. Tóth Emma 5.a

2. Nagy Anna Zsófia 4.b

3. Eichmüller Boglárka 5.b

 

2008. fiúk:

1. Rétyi Roland 3.a

2. Bíró Marcell 3.m

3. Bujáki Botond Ferenc 3.a

 

2008. lányok:

1. Petró Zsanna 3.a

2. Erdei Nóra 4.a

3. Bakó Bettina 4.b

 

2009. fiúk:

1. Cseh Dávid 3.a

2. Császi Balázs 2.b

3. Lovas Dominik 3.Kt

 

2009. lányok:

1. Benke Nóra 3.a

2. Szabó Fanni Gréta 2.Kt

3. Stummer Réka Sára 2.m

 

2010. fiúk:

1. Csorba Ádám 2.a

2. Buzás Sándor 1.b

3. Pető Mór 1.m

2010. lányok:

1. Gábor Hanna 2.b

2. Baráth Anna Bianka 2.b

3. Papp Emma Rebeka 1.b

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Városi Úszóverseny

A 2017. június 6-án megrendezett Városi Úszóverseny eredményei

 

I. korcsoport

Ungvári Lili: 2. helyezett mellúszásban és 3. helyezett gyorsúszásban

Cseh Panna: 1. helyezett mellúszásban

Rétyi Roland: 2. helyezett mellúszásban és 3. helyezett gyorsúszásban

Vincze Zalán: 3. helyezett mellúszásban és 5. helyezett gyorsúszásban

Pákozdi Vilmos: 1. helyezett hátúszásban

1. helyezett lett a gyorsváltónk: Ungvári Lili, Rétyi Roland, Vincze Zalán, Pákozdi Vilmos

 

II. korcsoport

Tóth Emma: 1. helyezett mellúszásban

Csizmadia Bence: 4. helyezett mellúszásban

Károly János: 3. helyezett mellúszásban

Hodossy Nikolett: 5. helyezett hátúszásban

2. helyezést ért el lányváltónk: Czinege Anna, Fésűs Gréta, Tóth Emma, Hodossy Nikolett

3. helyezést ért el fiúváltónk: Csizmadia Bence, Károly János, Fehér Gábor, Bodzsár Benedek

 

III. korcsoport

Tóth Helga: 1. helyezett mellúszásban és 3. helyezett gyorsúszásban

Boldizsár Odin: 3. helyezett mellúszásban

Török Veronika: 5. helyezett mellúszásban

4. helyezést ért el lányváltónk: Török Veronika, Hodossy Petra, Tóth Helga, Fésűs Evelin

 

IV. korcsoport

Héda Benita: 1. helyezett mellúszásban és 1. helyezett hátúszásban

Gáspár Tamás: 4. helyezett hátúszásban

Halmi Dávid: 2. helyezett hátúszásban és 3. helyezett gyorsúszásban

Pákozdi Máté: 1. helyezett mellúszásban és 2. helyezett gyorsúszásban

Ecser Bence: 2. helyezett mellúszásban és 5. helyezett gyorsúszásban

1. helyezést ért el fiúváltónk: Halmi Dávid, Gáspár Tamás, Ecser Bence, Pákozdi Máté

 

Iskolánk az iskolák közötti pontversenyben III. helyezést ért el!

 

Gratulálunk mindegyik úszónknak!

 

Néhány kép az eseményről

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Magasugrás

Nagy Ádám (8.b) az albertirsai megye bajnoki címe után az országos diákolimpiai döntőben Székesfehérváron 9. helyezést ért el magasugrásban.

Gratulálunk neki!

 

Nagy Ádám az albertirsai versenyen

Sakkverseny az iskolában

2017. május 26-án, pénteken délután a környék sakkosai összegyűltek, hogy közel 3 órás sakkversenyen vegyenek részt. A játszmák 2x10 percesek voltak, 6 fordulón keresztül.

 

Az alábbi eredmények születtek

 

Fit Kid

Gigor Stella (3.b) A székesfehérvári Fit Kid május 20-ai versenyen II. helyezést ért el.

 

Gratulálunk neki!

Bozsik Fesztivál

Május 02-án a Bozsik Fesztiválon Gigor László, Kádár Zalán, Hornyik Dominik (2.a) kiváló védéssel állt helyt.

 

Nagyon ügyesek vagytok!

Városi Focikupa

2017. május 2-án került lebonyolításra a Városi Focikupa, ahol a Ii. korcsoportban Hornyik Dominik (2.a) a legjobb kapus lett.

 

Gratulálunk neki!

Református Iskolák Országos Atlétikai Bajnokságának eredményei

A Ceglédi Református Általános Iskola eredményei a Református Iskolák Országos Atlétika bajnokságán

 

I. helyezett

                Fedák Antónia 8.m: kislabdahajítás

                Tóth Nikolett 7.a: 800m-s síkfutás

 

II. helyezett

                Fedák Antónia 8.m: súlylökés

                Nagy Ádám 8.b: kislabdahajítás és magasugrás

                Gál Titanilla 4.a: 60m-s síkfutás

                Szikora Lili 7.m: 800m-s síkfutás

                III. korcsoportos lány 4X200m-s váltó: Gál Fanni, Pálfi Fanni, Hornyik Vivien, Ungvári Vanessza

                IV. korcsoportos lány 4X200m-s váltó: Héda Benita, Fedák Antónia, Szikora Lili, Tóth Nikolett

 

III. helyezett

                Benke Levente 4.b: távolugrás

                Tóth Gergő 5.a: magasugrás

                Csikós Kata 8.m : magasugrás

 

IV. helyezett

                Dávid Fanni Lili 5.a: kislabdahajítás

                Takács Mihály 8.b: kislabdahajítás

 

V. helyezett

                Gál Fanni 6.a: 60m-s síkfutás

                Hornyik Vivien 6.b: 60m-s síkfutás

                Benke Levente 4.b: 60m-s síkfutás

                III. korcsoportos fiú 4X200m-s váltó: Borics Gergő, Farkas Zoltán, Varga Attila, Kovács Kolos

 

VI. helyezett

                Héda Lorina 4.a: távolugrás és 60m-s síkfutás

                Pálfi Fanni 5.b: magasugrás

Körzeti Atlétikai Többpróba Csapatbajnokság eredményei

A Ceglédi Református Általános Iskola eredményei a körzeti atlétika többpróba csapatbajnokságon

Albertirsa, 2017.05.03. szerda

 

Csapatversenyben

 

II. helyezett

A leány IV. korcsoportos csapat:

Szikora Lili 7.b, Héda Benita 7.a, Tóth Nikolett 7.a, Fedák Antónia 8.m, Gál Bernadett 7.b, Dudás Ágnes 7.a

 

A fiú IV. korcsoportos csapat:

Balog Bence 8.b, Takács Mihály 8.b, Kármán Tibor Marcell 7.m, Kis Levente 8.b, Nagy Ádám 8.b, Lugosi Dániel 7.a

 

III. helyezett

A II. korcsoportos lány csapat:

Fésűs Gréta 4.a, Gál Titanilla 4.a, Héda Lorina 4.a, Pásztor Petra 4.a, Vigh Boglárka 4.b, Tamás Flóra 5.b, Eichmüller Boglárka 4.b

 

 

Egyéniben

I. helyezett

Nagy Ádám József 8.b

 

II. helyezett

Benke Levente 4.b

Fedák Antónia 8.m

 

III. helyezett

Gál Titanilla 4.a

Tóth Nikolett 7.a

 

Az eseményről készült képeket Galériánkban tekintheti meg!

Akrobatikai verseny

Május 13-án megrendezett Akrobatika versenyen Szalmási Vivien (3.b) III. helyezést, míg Eleonor van der Burg (3.b) II. és II. helyezést ért el Budapesten.

 

Gratulálunk nekik!

Judo verseny

2017. május 6-án Budapesten Kássa Botond 3. helyezést ért el a Judo versenyen.

 

Szívből gratulálunk neki!

Körzeti Atlétikai Többpróba Csapatbajnokság

2017. május 03-án, szerdán Albertirsán zajlott a Körzeti Atlétikai Többpróba Csapatbajnokság, ahol lányaink szép eredménnyel távoztak.

 

Lány csapat

Fésűs Gréta (4.a)

Gál Titanilla (4.a)

Héda Lorina (4.a)

Pásztor Petra (4.a)

Vigh Boglárka (4.b)

Eichmüller Boglárka (4.b)

 

Egyéni 3. helyezett lett Gál Titanilla (4.a)

 

Gratulálunk nekik!

Református Iskolák Országos Atlétikai Bajnoksága

Április 27-én Albertirsán ismét megszervezték a Református Iskolák Országos Atlétikai Bajnokságát, ahol iskolánk tanulói a következő eredményeket érték el:

 

Gál Titanilla (4.a) - 60 méteres síkfutás - II. hely

Héda Lorina (4.a) - távolugrás, 60 méteres síkfutás - VI. hely

Benke Levente (4.b) - távolugrás, 60 méteres síkfutás - II. és V. hely

 

Felkészítő pedagógusok: Mészáros Róbert és Némedi Zoltán.

 

Gratulálunk!

Alkategóriák

1. oldal / 9