Idén hatodik alkalommal rendezi meg a Magyar Cetelem Bank a Zöldsuli pályázatot, melynek célja, hogy az általános iskolás gyermekek környezettudatos magatartását erősítse.

A pályázathoz iskolánk 4.m és 6.m osztályos tanulói készítették el remekműveiket PET palackokból. A pályázók közül harmincan nyerhetnek 150.000 Ft értékű támogatást, melyet az erdei iskolai tábor költségeire használhatnak fel.

A nyertesekről kétféle módon döntenek: tizenöt nyertes a program megválasztott zsűrije választja ki, míg a másik feléről online lehet szavazni.

Kedves Szavazók!

Az online szavazás lezárásra került. Örömmel értesültünk, hogy a 4.m és a 6.m osztályunk is bejutott a 15 legtöbb szavazatott kapottak közé, ezáltal osztályonként 150.000 Ft értékű támogatást nyertek el, melyet az erdei iskolai költségekre költhetnek.

Hálásan köszönjük a szavazatokat!

4.m osztály installációja: "...Isten egy csodálatos és tökéletes világot teremtett..."

6.m osztály installációja: "A kehely a reformátusok egyik szimbóluma..."

KÖSZÖNJÜK SZAVAZATÁT!