Back to Top

Gyökerünk a múlt, jelenünk a jövő...

Lovas verseny a Füle tanyán

Bori Anna, 3.a osztályos tanulónk az április 6-án megtartott Házi Lovas Versenyen a 10. helyezést érte el.

 

Gratulálunk hozzá!

MLTSZ Területi Kvalifikáció

A Magyar Látványtánc Sportszövetség Hajdúböszörményben megtartott területi kvalifikációján Ócsai Krisztina (4.m) és Petró Zsanna (3.a) páros mutatványukkal a II. helyezést, Hoós Veronika (3.a) és Majorosi Míra (3.a) négyesben szintén II. helyezést, míg Tóth Fruzsina (3.a) párosban a III. helyezést érte el.

 

Gratulálunk nekik!

7. Karate Maraton

Március 24-én Dunaharasztin játszották a 7. Karate Maratont, ahol Nagy Richárd (4.a) teljesítette az előírt 30000 technikát.

 

Hatalmas teljesítmény, gratulálunk hozzá!

Bozsik foci

2018. április 6-án Cegléden Bozsik focin vettek részt a "4.b osztályos fiúk": Szűcs Ákos, Ócsai Dávid és Tamás Zalán 5. helyezést, Kássa Botond I. helyezést, Kecskés Viktor 6. helyezést ért el. Gigor László (3.a) külön oklevelet kapott a látványos gólja miatt.

Gratulálunk nekik!

Református Iskolák Országos Atlétika Bajnoksága

Fantasztikus sikereket ért el iskolánk a 2018. május 24-én megtartott Református Általános Iskolák Országos Atlétika Bajnokságán. A versenyen 21 iskola mérette meg magát atlétikai számokban.

 

Az összesített pontversenyben I. helyezést értünk el.

A III. korcsoportos fiúk I. helyezést értek el svédváltóban, nekik ajánlotta fel az Arany János Református Gimnázium a különdíjat is.

 

Egyéni eredményeink:

60 m-es futás Hornyik Dominik I. hely
  Kovács Kolos IV. hely
  Petró Zsanna IV. hely
  Csernus Iringó V. hely
     
kislabdahajítás Kármán Zsombor VI. hely
  Héda Benita IV. hely
  Dudás Ágnes VI. hely
     
magasugrás Pálfi Fanni IV. hely
  Tóth Gergő I. hely
  Héda Benita III. hely
     
600 m-es futás Kovács Kolos I. hely
     
100 m-es futás Tóth Száva IV. hely
  Lugosi Dániel V. hely
  Kókai Ádám III. hely
     
távolugrás Tóth Nikolett I. hely
  Hornyik Dominik II. hely
  Kókai Ádám III. hely
  Lugosi Dániel V. hely
     
súlylökés Szikora Lili II. hely
     
800 m-es futás Tóth Nikolett I. hely
     
svédváltó fiú III. korcsoport I. hely
  leány IV. korcsoport II. hely
  fiú IV. korcsoport III. hely

 

 

 

Nagyon köszönjük Licsákné Varga Ilona, Tóthné Bertók Ágnes, Fehér Csaba, Némedi Zoltán és Mészáros Róbert munkáját!

 

Szívből gratulálunk az elért eredményekhez!

 

Karate Maraton

Március 24-én Dunaharasztiban rendezték a 7. Karate Maratont (30 000 technika elvégzése), amit Nagy Richárd (4.a) is teljesített.

 

Gratulálunk hozzá!

Bozsik foci

2018. április 6-án ismét Bozsik focit rendeztek, ahol az alábbi eredmények születtek:

 

Szűcs Ákos (4.b)  
Ócsai Dávid (4.b) 5. hely
Tamás Zalán (4.b)  

 

Kássa Botond (4.b) 1. hely

 

Kecskés Viktor (4.b) 6. hely

 

Gratulálunk nekik!

Fitt Kid

Gigor Stella (4.b) április 6-án a szolnoki Fitt Kid versenyen a fantasztikus 1. helyezést érte el.

 

Gratulálunk!

Akrobatika

2018. április 6-án Hajdúböszörményben Sport Akrobatika Versenyre került sor. Több tanulónk is indult rajta, igen szép eredménnyel zártak.

 

Szalmási Nikol (4.b)

4. hely

Nagy Anna Zsófia (4.b)

 

 

Szalmási Vivien (4.b)

páros: 1. hely, megyei: 1. hely
   

Eleonor van der Burg Edit (4.b)

páros: 2. hely, négyes: 2. hely

 

Gratulálunk!

Szlovák Kupa

Baricza Péter (4.b) a lehető legtöbb alkalmat kihasználja, hogy karate versenyeken vegyen részt. Így elutazott Szlovákiába, hogy megmérettesse magát a Szlovák Kupán, melynek eredményeképp a 2. helyezést érte el.

 

Gratulálunk neki!

XVI. Petőfi Kupa

2018. március 17-én Kiskőrösre utazott Józsa Kinga (3.a) és Ungvári Tibor (3.a), ahol mindketten 2. helyezést értek el.

 

Gratulálunk nekik!

Judo Kupa

A 9. Judo Kupát március 17-én rendezték meg Budaörsön, ahol Bakó Bettina 4.b osztályos tanuló az 1. helyezést hozta el.

 

Gratulálunk neki!

MLTSZ Sport Akrobatika

Március 11-én Budapesten rendezték meg a Magyar Látványtánc Sportszövetség által megrendezett Akrobatika verseny, ahol Szalmási Nikol (4.b) és Nagy Zsófia (4.b) ezüst minősítést ért el.

 

Gratulálunk, lányok!

Várkonyi Kupa - Sakkverseny

2018. március 2-án a Várkonyi István Általános Iskolában rendezték meg a Várkonyi Kupát, ahol a sakkozó gyermekek megmérettették a tudásukat.

  • Marton Márk Adrián (4.m) - 1. helyezést ért el

  • Károly Márk (3.b) - bronz minősítés

  • Csurgai Szabolcs (3.b) - bronz minősítés

Gratulálunk nekik!

Alkategóriák

9. oldal / 23