Back to Top

Gyökerünk a múlt, jelenünk a jövő...

Labdarúgás

Répás Levente (3.m) ügyes labdarúgói tehetségét csillogtatta meg: a 2017. januárjában Abonyban megrendezésre kerülő KID Kupán II. helyezést ért el.

 

A ceglédi Elekes Kupán Répás Levente (3.m) és Ócsai Dávid (3.b) II. helyezést, Szűcs Ákos Miklós (3.b) III. helyezést, Gigor László (2.a), Kádár Zalán (2.a) II. helyezést ért el.

 

Gratulálunk az eredményekhez!

Centrum verseny

Nyársapáton rendezték meg 2017. január 14-én a Birkózó Centrum versenyt, ahol Józsa Attila (4.a) I. helyezést ért el a Diák II. korosztályban.

 

Gratulálunk neki!

Újévi kupa

2017. január 14-én került megrendezésre Vecsésen az Újévi Kupa verseny, melyen a 3.b osztályos tanulónk, Ócsai Dávid elnyerte a Legjobb Kapus díját.

 

Szívből gratulálunk neki!

Református Iskolák Országos Sakkbajnoksága

2016. december 02-án és 03-án rendezték meg Kiskunhalason a Református Iskolák Országos Sakkbajnokságát, ahol Tóth Bence László (4.b) a IV. helyezést érte el csapatban.

 

Szívből gratulálunk neki!

Ügyességi lovagló verseny

A Ceglédi Lovaskör SE Füle Tanyán kezdő ügyességi versenyt rendeztek meg, ahol Kiss Bence, 4.a osztályos tanulónk a 10 év felettiek versenyén az I. helyezést hozta el.

 

Gratulálunk neki!

Mikulás Úszó Kupa

Ugyancsak december 3-án rendezték meg Budapesten a Mikulás Úszó Kupát, ahol Farsang Máté Soma (4.a) több helyezést is elért.

 

25 méteres mellúszás: 1. helyezés

25 méteres gyorsúszás: 1. helyezés

25 méteres pillangóúszás: 2. helyezés

Vegyes váltó csapatban: 2. helyezés

 

Szívből gratulálunk az elért eredményekhez!

Mikulás-futás

2016. december 3-án - a szokásokhoz híven- megrendezték a Mikulás-futást városunkban. Tanulóink is részt vettek a futáson: Fajka Martin Félix (3.b) a III. helyezést, míg Ócsai Dávid (3.b) a IV. helyezést érte el.

Édes Csemő Sakkverseny

2016. december 10-én iskolánk tanulói izgatottan vettek részt az Édes Csemő sakkversenyen, ahol a következő eredmények születtek:

 

Egyéni:

I. helyezés: Csorba Csilla (7.b)

I. helyezés: Monori Csaba (7.b)

I. helyezés: Kiss Balázs Dániel (3.a)

II. helyezés: Komáromi Ákos (5.m)

III. helyezés: Paulovszky Gergő (6.a)

III. helyezés: Szabó Dominik (3.b)

IV. helyezés: Tóth Bence László (4.b)

V. helyezés: Monori Levente (4.m)

 

Csapat:

III. helyezés: Csorba Csilla (7.b) és Gál Bernadett (7b)

 

Gratulálunk nekik!

Tornaverseny

2016. november 19-én a budapesti Tornaversenyen van der Burg Eleonor Edit, 3.b osztályos tanulónk a II. helyezést hozta el.

 

Gratulálunk neki!

Karate Verseny

2016. novemner 13-án Baricza Péter, 3.b osztályos tanulónk a Vácott megrendezett KO Karate Versenyen II. helyezést érte el.

 

Gratulálunk neki!

Agócs Gyula Vízilabda Torna

2016. novemberében Szolnok adott otthont az Agócs Gyula Gyermek Vízilabda Tornának, ahol a 4.b osztályos Gujka Dominik II. helyezést ért el.

 

Gratulálunk neki!

Szabadfogású Magyar Bajnokság

2016. november 26-án a Szabadfogású Magyar Bajnokság Diák II. korcsoportban Józsa Attila (4.a) a II. helyezést el.

 

Gratulálunk neki!

Skultéty Sándor Emlékverseny

2016. október 30-án XVII. alkalommal került megrendezésre Abonyban a Skultéty Sándor Diák, Felnőtt Szabadfogású Nemzetközi Birkózó Emlékverseny, ahol iskolánk tanulója, Józsa Attila is megmérette magát a II. korcsoport, 32 kg-osok körében. Végül övé lett az I. helyezés, melyhez szívből gratulálunk! 

Birkózás

2016. szeptember 24-én Dunaújvároson rendezték meg a Területi Birkózó Csapatbajnokságot, ahol Józsa Attila, 4.a osztályos tanulónk Diák korosztályban I. helyezést ért el csapatban.

 

2016. október 01-jén Cegléden indulhatott az Országos Birkózó Csapatbajnokság Diák korosztályában, ahol csapatban a II. helyezést érték el.

 

2016. október 21-én pedig a 29 kg-osok közöttiek Diákolimpiáján II. helyezést hozott el.

 

Szívől gratulálunk a szép eredményekért!

Alkategóriák

9. oldal / 14