Back to Top

Gyökerünk a múlt, jelenünk a jövő...

Sakkverseny

Kiss Balázs Dániel is részt vett az V. Nagykáta Kupa - Országos Gyermek és Felnőtt Sakkverseny fiú B korcsoportos versenyén, ahol a 24. helyezést hozhatta el.

 

Gratulálunk neki!

Területi Birkózó Bajnokság

Józsa Attila, 4.a osztályos tanulónk I. helyezést ért el a 2016. szeptember 17-én Dunaújvároson megrendezett Területi Birkózó Bajnokság Diák II. korcsoportja 29 kg-osok körében.

Szívből gratulálunk az elért eredményért!

Karate Magyar Bajnokság

Az őszi szünet alatt Baricza Péter, 3.b osztályos tanulónk az I. helyezést hozta el a budapesti Karate Magyar Bajnokságról.

 

Szívből gratulálunk az elért eredményért!

Református Általános Iskolák Országos Atlétika Bajnoksága

2016. május 20-án iskolánk szervezésében került megrendezésre a Református Általános Iskolák Országos Atlétika Bajnoksága az albertirsai Ecsedi László Sportcentrumban. A 22 résztvevő iskola közül intézményünk az összetettben a 2. legeredményesebb iskola címét is magának mondhatja. Iskolánk tanuló kiváló eredményeket értek el a különböző atlétikai számokban.

 

II. korcsoport

Tóth Gergő - távolugrás I. hely

Dávid Fanni Lili - kislabdahajítás II. hely

Kovács Kolos - 60 m futás III. hely

 

 

III. korcsoport

Tóth Nikolett - 600 m futás I. hely, távolugrás II. hely

Csurgai Petra - magasugrás I. hely, távolugrás III. hely

Szikora Lili - 600 m futás II. hely

 

leány svédváltó - I. hely.

Csapattagok:

Tóth Nikolett

Szikora Lili

Tóth Száva

Héda Benita

 

fiú svédváltó - III. hely

Csapattagok:

Vas Barnabás

Kármán Marcell Tibor

Lugosi Dániel

Kókai Ádám

 

IV. korcsoport

Fedák Antónia - kislabdahajítás I. hely

Szűcs Tamás - kislabdahajítás III. hely

 

A III. korcsoport legeredményesebb atlétája Tóth Nikolett lett.

 

Körzeti atlétikai verseny

2016. május 6-án Albertirsán került megrendezésre a körzeti atlétikai verseny, amelyen a következő eredmények születtek.

 

2. helyezést ért el a lány csapat:

Csapattagok:

  • Péter Emma Júlia (egyéniben 3. helyezést ért el)
  • Kelemen Réka
  • Pető Luca
  • Dávid Fanni Lili
  • Héda Lorina 

 

4. helyezést ért el a fiú csapat:

Csapattagok:

  • Tóth Gergő
  • Palásti Bence
  • Banai Bence
  • Eichmüller Gergő
  • Paulovics Gábor

Szivacskézilabda bajnokság

2016. március 08-án került megrendezésre a városi szivacskézilabda bajnokság tavaszi fordulója, ahol iskolánk 1-2. osztályosai a II. helyezést érték el.

 

2016. március 17-én pedig a 3-4. osztályosok csapatai mérettették meg magukat, ahol ugyancsak a II. helyezést értük el.

 

Csapatunk tagjai:

  • Banai Bence (4.b)
  • Eichmüller Gergő (4.b)
  • Szabó Kimle (4.b)
  • Takács Tamás (4.b)
  • Végh Marcell (4.b)
  • Tóth Gergő (4.a)
  • Kanyó Ádám (4.a)
  • Radnóti Levente (3.b)

Diákolimpiai váltóverseny (2015.11.26.)

2015. november 26-n Diákolimpia körzeti játékos váltóversenyen iskolánk csapata 4. helyezést ért el.
 
Csapattagok:
 
  • Benke Levente
  • Csernus Iringó
  • Fehér Gergő 
  • Fésüs Gréta
  • Héda Lorina 
  • Józsa Attila
  • Kelemen Réka 
  • Kovács Kolos
  • Marofka Ferenc
  • Palásti Bence
  • Péter Emma Júlia
  • Péter Katalin
  • Pető Luca
  • Sós Borbála
  • Tóth Emma Rozália
  • Tóth Gergő

 

Szívből gratulálunk nekik!

 

 
 
 

Diákolimpiai asztalitenisz-verseny (2015.11.25.)

2015. november 25-n Diákolimpia körzeti asztalitenisz versenyen iskolánk csapata I. helyezést ért el. 
 
A csapat tagjai:
 
  • Veres Gergely
  • Pap Kristóf
  • Pál Patrik
  • Csizmár-Gyimesi Dávid
 
Egyéniben a következő tanulók az alábbi helyezést érték el:
 
  • Pap Kristóf II. helyezés
  • Veres Gergely III. helyezés
 
Ezzel az eredménnyel gyerekeink bejutottak a megyei döntőre.
 
Szívből gratulálunk nekik!

Városi atlétikai verseny 2015. ősz

A Református Általános Iskola Városi Atlétikai versenyén elért eredményei

 

II. kcs. leány  távolugrás:  I. hely

Kelemen Réka 4.a
Péter Emma Júlia 5.m
Hornyik Vivien 5.b
Héda Lorina 3.a
Pető Luca 4.a

 

II. kcs. leány kislabdahajítás: III.hely

Péter Emma Júlia 5.m
Kálmán Enikő 4.b
Dávid Fanni 4.a
Őze Rebeka 4.a
Pető Luca 4.a

 

II. kcs. fiú távolugrás: III.hely

Paulovics Gábor 5.b
Tóth Gergő 4.a
Eichmüller Gergő 4.b
Kovács Kolos 5.a
Banai Bence 4.b

 

II.kcs. fiú kislabdahajítás: III.hely

Paulovics Gábor 5.b
Tóth Gergő 4.a
Kanyó Ádám 4.a
Zányi Csenger 4.a
Pap Kristóf 4.b

 

6x200m-es váltófutás: I. hely

Kelemen Réka 4.a
Kovács Kolos 5.a
Tóth Nikolett 6.a
Vas Barnabás 6.a
Fedák Antónia 7.m
Szűcs Tamás 8.a

 

A Református Általános Iskola Városi Mezei Futóversenyen elért eredményei

2007.-2008.

lányok:

1. Vígh Boglárka 3.b
3. Nyíri Anna 2.b
4. Nagy Anna 2.b
10. Silla Réka 2.m

 

fiúk:

1. Benke Levente 3.b
2. Kármán Zsombor 2.m
5. Módos Máté 2.a
7. Pető Zsombor 3.m
8. Banai Bálint 2.m

 

2006.

lányok:

4. Héda Lorina 3.a

 

2005.

lányok:

1. Kelemen Réka 4.a
4. Péter Emma 5.m
7. Osztó Alexandra 4.b
8. Pető Luca 4.a

 

fiúk:

1. Kovács Kolos 5.a
10. Fazekas Milán Kőröstetétlen

 

2004.

lányok:

2. Tóth Helga 6.a

 

fiúk:

2. Borics Gergő 5.a

 

2003.

lányok:

2. Tóth Nikolett 6.a
4. Muk Klaudia 6.b

 

fiúk:

4. Kovács Zsolt 7.b
6. Schwartz Dániel 7.c

 

2002.

lányok:

10. Bóta Nóra Kőröstetétlen

 

2001.

fiúk:

1. Szűcs Tamás 8.a
3. Meleg Dániel 8.b

Szivacskézilabda

2015. november 3-án, szerdán városi szivacskézilabda tornán szerepeltek a II. korcsoportos fiúk, ahol 2. helyezést értek el.


Csapattagok:


Banai Bence 4.b
Eichmüller Gergő 4.b
Pap Kristóf Dominik 4.b
Takács Tamás 4.b
Végh Marcell 4.b
Tóth Gergő 4.a
Kanyó Ádám 4.a
Radnóti Levente 3.b


Gratulálunk nekik!

22. Országos Református Zsoltáréneklő Verseny

2017. november 24-én, a budapesti Karácsony Sándor Rózsatéri Református Általános Iskola és Óvoda által megrendezett 22. Országos Református Zsoltáréneklő Versenyén iskolánk tanulói és kísérő tanárai is felkerekedtek, hogy ezen az izgalmas és szép versenyen megméretessék  magukat.

 

A várakozás percei

 

 

Eredményünk

II. korcsoport

Albert Márk (3.m) - Arany minősítés

 

III. korcsoport

Kiss Balázs (4.a) - Arany minősítés és Különdíj is

 

IV. korcsoport

Halász Mónika (5.m) - Arany minősítés

 

V. korcsoport

Kiss Izabell Hanna (6.m) - Arany minősítés

 

VI. korcsoport

Misti Annamária (7.b) - I. helyezés és Arany minősítés is

 

Az oklevelek büszke tulajdonosai

 

Az elnyert oklevelek

      

 

 
 

XX. Velünk az Isten Országos Bibliaismereti Verseny

A 2017. április 7-8-án megtartott XX. Velünk az Isten Országos Bibliaismereti Versenyen Hidasi Kinga, Máté Nóra, Babinszky Viktória, Andó Botond és Albert Márk alkotta csapat az I. helyezést hozta el.

 

Gratulálunk nekik és köszönjük Bereczky Juditnak a felkészítést!

Megyei Hittanverseny

Szlaukó Orsolya felkészítésével iskolánkból Brisendine Áron (4.m), Faragó Richárd (4.a), Sós Borbála (4.a) és Tóth Fruzsina (4.a) osztályos tanulók vettek részt az evangélikus Hittanversenyen, Albertirsán, ahol II. helyezést értek el.

 

Gratulálunk nekik!

Béres-verseny

2017. március 24-én ismét megrendezésre került a Béres Ferenc éneklőverseny a budapesti Julianna Református Általános Iskolában. A versenyen iskolánkat Albert Márk (2.m) - bronz minősítés- , Kovács Villő (3.m), Halász Mónika (4.m), Kiss Izabella (5.m), Misti Annamária (6.b) és Pintér Boglárka (7.a)  - arany minősítés - képviselte. A versenyzés mellett fantasztikus élményt jelentett számunkra a fasori református templomban, majd a Reformáció 500. évfordulójára emlékezve a Hősök terén való együtt éneklés.

 

Köszönjük felkészítő tanárnak, Vasné Arany Katalinnak a munkáját!

 

Gratulálunk nekik!

Alkategóriák

10. oldal / 14