Back to Top

Gyökerünk a múlt, jelenünk a jövő...

5.m

 

Osztályfőnök: Kis Erzsébet

 

 

Bálint Brigitta

Barta Enikő

Brisendine Áron

Csizmár Dávid

Détári Georgina

Détári Viktória

Dósa-Rácz Laura

Farkas Anett

Halász Mónika

Hangya Panna

Heczendorfer Enikő

Herczeg Zsombor

Juhász Dániel

Kállai Kristóf

Kántor Boglárka

Károly Ildikó

Kiss Veronika

Kolcsár Jázmin

Marton Georgina

Máté Tibor

Monori Levente Szilárd

Pék Vivien Hanna

Pető Zsombor Tamás

Rozmann Alexandra

Sándor Levente János

Sárik Benita Luca

Simon Dorka Vanda

Tóth Krisztina

Tóth Szabina

Ungvári Enikő

 

5.b

 

Osztályfőnök: Némedi Zoltán

 

 

Balogh Emese

Benke Levente

Bogdán Dominik Noé

Bőti Noel

Csernus Iringó

Dobos Arnold

Eichmüller Boglárka

Farkas Ádám

Fehér Zsolt Milán

Gál Imre Márk

Gujka Dominik

Herczeg Véda Emese

Horváth Tamara

Jankó Alexandra

Katona Tamás

Kis Boglárka Katalin

Kis Tamás

Ludányi Emese

Makula Viktória

Nagy Eleonóra Leila

Németh Lili

Perlaki Zsombor

Pokorny Szintia

Pokorny Zalán

Radnóti Levente

Tollár Virgínia

Vigh Boglárka

Vonnák Alexandra

Zsengellér Dávid

 

5.a

 

Osztályfőnök: Tóthné Bertók Ágnes

 

 

Albert András

Czinege Anna

Csizmár-Gyimesi Dávid

Emődi Szabolcs

Faragó Richárd Attila

Farkas Johanna

Farsang Máté Soma

Fekete Dorina

Fésűs Gréta

Füle Rea

Gál Titanilla

Haász Zsófia

Héda Lorina

Hidasi Máté Előd

Hornyák Zsombor

Józsa Attila

Kelemen Mátyás

Kiss Bence István

Kulcsár Hedvig Beatrix

Pál Patrik

Pásztor Petra

Pataki Amina

Rácz Attila Krisztián

Szebeni Dorka Laura

Tóth Benedek Róbert

Tóth Emma Rozália

Tóth Nándor

Virág Levente

Virág Ottó Árpád

 

4.m

 

Osztályfőnök: Kernács Viktória

Napközis nevelő: Losonczyné Poncz Melinda

 

 

Argyelán Viktória

Bähr Szófia

Banai Bálint

Bedő Hanna

Bereczky Berta

Bodzsár Benedek

Czene Erika Lilla

Csibor Kinga Virág

Csipkó Gergő József

Csorba Tamás

Darányi Dorina

Ecser Bálint Máté

Farkas Anita Erika

Farkas Mózes

Fekete Tímea

Kármán Milán Zsombor

Kovács Villő

Kő Katica Lujza

Lendér Tamás

Marton Márk

Mihály Attila Márk

Ócsai Krisztina

Paska Júlia

Pataki Eszter

Rehák Anna

Répás Levente

Sila Réka

Skola Alexandra

Szentpéteri Amina

Végh László 

 

4.b

 

Osztályfőnök: Patály Edit

Napközis nevelő: Mészáros Róbert

 

Bakó Bettina

Baricza Péter

Fajka Martin Félix

Fodor Márk Pál

Gigor Stella

Hamza István Rajmond

Horváth Levente

Kássa Botond

Kecskés Viktor

Kis Réka

Nagy Anna Zsófia

Nagy Enikő

Németh Kristóf

Nyiri Anna

Ócsai Dávid

Pap Virág

Rátkai Virág

Rehor Milán Gergő

Rimóczi Dorina Anna

Rozmann Krisztián

Sándor Marcell Róbert

Szabó Dominik

Szalmási Nikol

Szalmási Vivien

Szűcs Ákos Miklós

Tamás Zalán

Van der Burg Eleonor Edit

Varga Soma

      Zsiros Roland

 

4.a

 

Osztályfőnök: Hubert Zoltánné

Napközis nevelő: Sárközi Mihályné

 

 

Bakos Bence

Bakos Lili

Boda Petra

Bodor Mira

Borics Boróka Janka

Csizmadia Bence Viktor

Dervaderics Dávid Botond

Dóka Dániel

Erdei Nóra

Fehér Gábor

Fülöp Lajos Ferenc

Hodossy Nikoletta

Janik Milán

Juhász Jázmin Noa

Károly János Bence

Kelemen Barnabás

Kiss Balázs Dániel

Kovács Bence Bendegúz

Lázár Anna Léna

Máté Lili

Medveczky Anna

Milus Kitti Noémi

Módos Máté Bence

Mózes Gergő

Nagy Richárd

Orosz Alvián Ferenc

Seres Zoltán

Szegedi Vanda

Szekeres Anna Iza

Veseta Réka

 

3.m

 

Osztályfőnök: Kissné Hunyadi Ágnes

Napközis nevelő: Bodnárné Kozarich Edit

 

 

Albert Márk

Andó Botond

Babinszky Viktória Dóra

Bakos Olívia

Biró Marcell

Csapó Zsanett

Hánka Alexandra

Hidasi Kinga

Horváth György

Horváth Hanna

Hörömpő Regina Viktória

Kapás Alexandra

Kiss Eszter Fanni

Koch Boglárka

Kucsera Hanna

László Vanessza

Makula Péter Andzselo

Máté Nóra

Megyeri Sándor

Meleg Krisztina

Mihály Margaréta Liliána

Molnár Johanna

Németh Noémi

Pék Patrik

Puskel Dóra Kincső

Tóth Jázmin

Tóth Roland

Tóth Sebestyén István

Veroczki Lolita Hédi

 

3.b

 

Osztályfőnök: Matalinné Ungvári Ágnes

Napközis nevelő: Marosi Rita

 

 

Ács Marcell

Bereczky Márton

Bodzsár Dániel

Csanki Bence

Csurgai Szabolcs

Dudás Blanka

Gábor Zsófia

Horváth Csenge Nóra

Jankai Lőrinc

Jenei-Istvánfi Bendegúz

Juhász Levente

Károly Márk Csaba

Kiszel Emili Irén

Kovács Szilveszter

Lád Boglárka

Ladányi Levente Zsolt

Lipák Richárd

Makula Emília

Pákozdi Vilmos

Papp Gréta Hanna

Rehák Zente Sólyom

Szatmári Tamás

Szikora Gréta

Tabáni Balázs

Üllei-Zakar Máté

Zakar Dominik

 

3.a

 

Osztályfőnök: Vasné Arany Katalin

Napközis nevelő: Borics Zoltánné

 

 

Beke Zsombor

Benke Nóra

Bori Anna

Borsos Attila

Bujáki Botond Ferenc

Csapó István

Cseh Dávid Koppány

Détári Marcell

Gigor László

Hoós Veronika

Hornyik Dominik

Illés Anita

Józsa Balázs Dominik

Józsa Kinga

Kádár Zalán Mihály

Kovács Adrienn

Lay Imre

Majorosi Mira Hanna

Marosi Luca

Molnár Nóra Anna

Őze Dorka

Petró Zsanna Eszter

Rétyi Roland

Tóth Fruzsina

Ungvári Lili

Ungvári Tibor Botond

Vincze Zalán

 

1.e

 

Osztályfőnök: Tóth Istvánné Koltai Györgyi

Napközis nevelő: Szuda Jánosné

 

 

Bagi Zétény

Bogdán Vencel

Cziczás Ella

 Csapó Nimród

Cseh Attila

Cseh Emese

Gyura László Dávid

Hánka Lilla

Hatos Tamás

Józsa Nikoletta

Kiss Bianka

Lipák Roland

Őze Gábor

Sivók Petra

Szeker Nóra

Szöllösi Márk

Tarkó Nóra

Tóth Milán

 

2.m

 

Osztályfőnökök: Hajas Istvánné - Podráczkyné Kiss Edit

 

 

Bähr Katica

Bajor Fanni Izabella

Baksa Bence

Bedő Áron

Borsányi Vivien

Czirók Roland

Drobny Gyula

Dugasz Maja Jázmin

Farkas Gergő

Fehér Renátó Roland

György Klára

Herczeg Zéta Bulcsú

Hetyei Szabolcs

Horváth Nándor

Kádár Eszter

Kovács József Antal

Langó Zora

Lengyel Laura Anna

Németh Levente

Sándor Ketrin

Stummer Krisztina Adrienn

Stummer Réka Sára

Sziládi Viktória

Tarai Bence       

Tóth Levente

Török Tamás Ferencz

 

2.b

 

Osztályfőnökök: Monori Ildikó - Törökné Veres Mária

 

 

Antal László

Bajzáth Martin Zalán

Bali Nikolett Emese

Baráth Anna Bianka

Császi Balázs

Csipkó Levente Ferenc

Dóczi Emma

Dóczi Hanna

Farkas Viktor

Fedák Alex

Gábor Hanna

Gyenge Szabolcs

Halmi Glória

Heczendorfer Máté

Kazy Koppány Norbert

Kemenczei Nimród

Klinkó Eszter Jázmin

Kontha Laura

Máté Miklós

Perlaki Zselyke

Singler Krisztián Dániel

Szabó Árvéd

Szebeni Botond

Szikora Dorina

Szlankó Ádám Máté

Ugrin Zalán Gyula

Ungvári Zsolt

Urbán Andrea

Varga Nóra

Zakar Ramóna Jázmin 

 

1.a

 

Osztályfőnök: Varga Zsoltné
Napközis nevelő: Cseh Katalin

 

Balogh Bence

Biró Dóra

Biró Petra

Bodor Nóra

Császi Lajos

Dudás Viktória

Fodor Lara

Halmi Balázs

Hoós Dávid

Kaposvári Anita Anna

Kiss Jázmin Szófia

Kovács Vivien

Kő Johanna

Magyar Tibor

Majorosi Zsombor Géza

Molnár Dániel Zsolt

Mózes Máté

Negoita Alex

Nyitrai Flórián

Oláh Flóra

Pap Kornél Milán

Patály Lili Mónika

Petró Barnabás

Temesváry Fédra

Tóth Csaba József

Zakhar Anna Hanna

Zsiros Arnold 

 

1.b

 

Osztályfőnökök: Baksa Tiborné - Gaál Istvánné

 

Bakó Márk Dominik

Baksa Gréta Robertina

Bori Krisztián

Borsós Tamás

Bukor Lili Vivien

Buzás Sándor

Dallos Imre Roland

Fári Milán Olivér

Gábor Artúr Krisztián

Határ Zoé Alexandra

Hóbár Mercédesz Cintia

Jakab  Rikardó

Kecskeméti Szabolcs Máté

Magyar Hanna Kata

Makula Mária

Nagy Barbara Vanessza

Pap Zsolt

Papp Emma Rebeka

Pataki Olívia

Pintér Dominik

Pozsgai Dominik

Singler Szimonetta Anna

Sulyák Kristóf

Uri-Kovács Kolos

 

Alkategóriák

3. oldal / 14