Back to Top

Gyökerünk a múlt, jelenünk a jövő...

Fenntartó testület

 

A Ceglédi Református Általános Iskola és Óvoda Igazgató Tanácsának tagjai

 

AZ IGAZGATÓ TANÁCS ELNÖKE: Nt. Hánka Levente

 

    Cegléd Nagytemplomi Református Egyházközség részéről
   

 

 

Nt. Hánka Levente
Györe Sándor gondnok
Farkas Edit presbiter
Füléné Nagy Piroska presbiter

     
     
    Cegléd Felszegi Református Egyházközség részéről
     

 

Nt. Bereczky Örs
Arany Béla gondnok
Dr. Szomoru Márta presbiter
Dr. Tóth Zoltán presbiter

     
     
    Cegléd Újvárosi Református Egyházközség részéről
     

 

Nt. Ócsai Tibor
Istvánfi Károly gondnok
Balog Ervin presbiter
Petró Tamás presbiter

 

Hivatalból tagok

Kúti László igazgató
Turbucz Erzsébet vallástanár
Hörömpőné Magyar Edina gazdasági vezető
Varga Zsoltné nevelőtestület által választott tag


Szakértő: Bencze Péter

Tervezett programjaink

 

2017. október 16-22.: A reformáció hete. Esténként zenés istentisztelet, vasárnap közös ünnep a Nagytemplomban. További információkat itt olvashatnak.

2017. október 22.: 8. évfolyamos templomlátogatás, Reformáció ünnepi istentisztelet

2017. október 24.: szülői értekezlet az 1. évfolyamosok számára

2017. október 27.: Reformációs műsor reggel (megjelenés: ünneplő ruhában énekes könyvvel)

2017. november 08.: Első Suliváró (további információ a Suliváró menüpont alatt)

2017. november 09.: Első idegen nyelvi Suliváró (további információ a Suliváró menüpont alatt)

2017. november 10.: Retro buli az Ipartestületi épületében

 

Tervezett programjaink

2017. szeptember 18-án kerékpáros ügyességi versenyt rendezünk a ceglédi KRESZ-parkban Sós Zsanett iskolarendőrünkkel.

2017. szeptember 19-én iskolafutás lesz.

2017. szeptember 25-én pályaválasztási börzét tartunk a 8. évfolyamosok számára;

                                        reformációs vetélkedő a felső tagozat többi részének;

                                        alsóban pedig népmese napi projekt lesz.

2017. szeptember 29. tanítás nélküli munkanap.

2017. október 01-jén, vasárnap 16:00-kor Fogadalomtétel az 1. évfolyamosok számára.

Pályázati könyvek

PÁLYÁZATI HÍR

 

Iskolánk könyvtára a TINTA Könyvkiadó által kiírt Lőrincze Lajos Könyvtárbővítési pályázatra küldött pályázatin a tanulók számára hasznos, a magyar nyelv tanulásához elengedhetetlen szótárakhoz és kiadványokhoz jutott.

 

Köszönjük szépen!

Suliváró

A teljes méret megtekintéséhez kérjük, kattintson a képre!

 

 
 
 
 
 
 

Iskolafutás

 

2017. szeptember 19-én iskolánk tanulói összemérték erejüket a szokásos iskolafutás keretein belül. Születési évszámuk szerint kellett lefutni a kijelölt távot, melynek eredménye a következőképp alakult. A jó idő, a tömeg együtt szurkolása és a jó kedv azonban mindenki számára felejthetetlenné tette ezt az eseményt. Jövőre újra!

 

Fiúk

Lányok

2002.-2003. fiúk:

1. Kármán Tibor 8.m

2. Mácsár Zsolt Márk 8.b

3. Medgyes Mátyás 8.b

 

2002-2003.-as lányok:

1. Tóth Nikolett 8.a

2. Muk Klaudia 8.b

3. Gál bernadett 8.b

 

2004. fiúk:

1. Borics Gergő 7.a

2. Jagri Ákos 7.Kt.

3. Farkas Zoltán 7.m

 

2004. lányok:

1. Tóth Helga 8.a

2. Gál Fanni 7.a

3. Ungvári Vanessza 7.a

 

2005. fiúk:

1. Kovács Kolos 7.a

2 Takács Tamás 6.b

3. Palásti Bence 6.a

 

2005. lányok:

1. Gyapjas Liliána 6.a

2. Szeleczki Szabina 6.a

3. Ozsvát Nikolett 6.b

 

2006. fiúk:

1. Józsa Attila 5.a

2. Fehér Zsolt 5.b

3. Pokorny Zalán 5.b

 

2006. lányok:

1. Gál Titanilla 5.a

2. Pásztor Petra 5.a

3. Héda Lorina 5.a

 

2007. fiúk:

1. Hornyik Dominik 3.a

2. Ócsai Dávid 4.b

3. Módos Máté 4.a

 

2007. lányok:

1. Tóth Emma 5.a

2. Nagy Anna Zsófia 4.b

3. Eichmüller Boglárka 5.b

 

2008. fiúk:

1. Rétyi Roland 3.a

2. Bíró Marcell 3.m

3. Bujáki Botond Ferenc 3.a

 

2008. lányok:

1. Petró Zsanna 3.a

2. Erdei Nóra 4.a

3. Bakó Bettina 4.b

 

2009. fiúk:

1. Cseh Dávid 3.a

2. Császi Balázs 2.b

3. Lovas Dominik 3.Kt

 

2009. lányok:

1. Benke Nóra 3.a

2. Szabó Fanni Gréta 2.Kt

3. Stummer Réka Sára 2.m

 

2010. fiúk:

1. Csorba Ádám 2.a

2. Buzás Sándor 1.b

3. Pető Mór 1.m

2010. lányok:

1. Gábor Hanna 2.b

2. Baráth Anna Bianka 2.b

3. Papp Emma Rebeka 1.b

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Városi Úszóverseny

A 2017. június 6-án megrendezett Városi Úszóverseny eredményei

 

I. korcsoport

Ungvári Lili: 2. helyezett mellúszásban és 3. helyezett gyorsúszásban

Cseh Panna: 1. helyezett mellúszásban

Rétyi Roland: 2. helyezett mellúszásban és 3. helyezett gyorsúszásban

Vincze Zalán: 3. helyezett mellúszásban és 5. helyezett gyorsúszásban

Pákozdi Vilmos: 1. helyezett hátúszásban

1. helyezett lett a gyorsváltónk: Ungvári Lili, Rétyi Roland, Vincze Zalán, Pákozdi Vilmos

 

II. korcsoport

Tóth Emma: 1. helyezett mellúszásban

Csizmadia Bence: 4. helyezett mellúszásban

Károly János: 3. helyezett mellúszásban

Hodossy Nikolett: 5. helyezett hátúszásban

2. helyezést ért el lányváltónk: Czinege Anna, Fésűs Gréta, Tóth Emma, Hodossy Nikolett

3. helyezést ért el fiúváltónk: Csizmadia Bence, Károly János, Fehér Gábor, Bodzsár Benedek

 

III. korcsoport

Tóth Helga: 1. helyezett mellúszásban és 3. helyezett gyorsúszásban

Boldizsár Odin: 3. helyezett mellúszásban

Török Veronika: 5. helyezett mellúszásban

4. helyezést ért el lányváltónk: Török Veronika, Hodossy Petra, Tóth Helga, Fésűs Evelin

 

IV. korcsoport

Héda Benita: 1. helyezett mellúszásban és 1. helyezett hátúszásban

Gáspár Tamás: 4. helyezett hátúszásban

Halmi Dávid: 2. helyezett hátúszásban és 3. helyezett gyorsúszásban

Pákozdi Máté: 1. helyezett mellúszásban és 2. helyezett gyorsúszásban

Ecser Bence: 2. helyezett mellúszásban és 5. helyezett gyorsúszásban

1. helyezést ért el fiúváltónk: Halmi Dávid, Gáspár Tamás, Ecser Bence, Pákozdi Máté

 

Iskolánk az iskolák közötti pontversenyben III. helyezést ért el!

 

Gratulálunk mindegyik úszónknak!

 

Néhány kép az eseményről

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Magasugrás

Nagy Ádám (8.b) az albertirsai megye bajnoki címe után az országos diákolimpiai döntőben Székesfehérváron 9. helyezést ért el magasugrásban.

Gratulálunk neki!

 

Nagy Ádám az albertirsai versenyen

Sakkverseny az iskolában

2017. május 26-án, pénteken délután a környék sakkosai összegyűltek, hogy közel 3 órás sakkversenyen vegyenek részt. A játszmák 2x10 percesek voltak, 6 fordulón keresztül.

 

Az alábbi eredmények születtek

 

Fit Kid

Gigor Stella (3.b) A székesfehérvári Fit Kid május 20-ai versenyen II. helyezést ért el.

 

Gratulálunk neki!

Bozsik Fesztivál

Május 02-án a Bozsik Fesztiválon Gigor László, Kádár Zalán, Hornyik Dominik (2.a) kiváló védéssel állt helyt.

 

Nagyon ügyesek vagytok!

Alkategóriák

6. oldal / 14