Back to Top

Gyökerünk a múlt, jelenünk a jövő...

Városi Focikupa

2017. május 2-án került lebonyolításra a Városi Focikupa, ahol a Ii. korcsoportban Hornyik Dominik (2.a) a legjobb kapus lett.

 

Gratulálunk neki!

Református Iskolák Országos Atlétikai Bajnokságának eredményei

A Ceglédi Református Általános Iskola eredményei a Református Iskolák Országos Atlétika bajnokságán

 

I. helyezett

                Fedák Antónia 8.m: kislabdahajítás

                Tóth Nikolett 7.a: 800m-s síkfutás

 

II. helyezett

                Fedák Antónia 8.m: súlylökés

                Nagy Ádám 8.b: kislabdahajítás és magasugrás

                Gál Titanilla 4.a: 60m-s síkfutás

                Szikora Lili 7.m: 800m-s síkfutás

                III. korcsoportos lány 4X200m-s váltó: Gál Fanni, Pálfi Fanni, Hornyik Vivien, Ungvári Vanessza

                IV. korcsoportos lány 4X200m-s váltó: Héda Benita, Fedák Antónia, Szikora Lili, Tóth Nikolett

 

III. helyezett

                Benke Levente 4.b: távolugrás

                Tóth Gergő 5.a: magasugrás

                Csikós Kata 8.m : magasugrás

 

IV. helyezett

                Dávid Fanni Lili 5.a: kislabdahajítás

                Takács Mihály 8.b: kislabdahajítás

 

V. helyezett

                Gál Fanni 6.a: 60m-s síkfutás

                Hornyik Vivien 6.b: 60m-s síkfutás

                Benke Levente 4.b: 60m-s síkfutás

                III. korcsoportos fiú 4X200m-s váltó: Borics Gergő, Farkas Zoltán, Varga Attila, Kovács Kolos

 

VI. helyezett

                Héda Lorina 4.a: távolugrás és 60m-s síkfutás

                Pálfi Fanni 5.b: magasugrás

Körzeti Atlétikai Többpróba Csapatbajnokság eredményei

A Ceglédi Református Általános Iskola eredményei a körzeti atlétika többpróba csapatbajnokságon

Albertirsa, 2017.05.03. szerda

 

Csapatversenyben

 

II. helyezett

A leány IV. korcsoportos csapat:

Szikora Lili 7.b, Héda Benita 7.a, Tóth Nikolett 7.a, Fedák Antónia 8.m, Gál Bernadett 7.b, Dudás Ágnes 7.a

 

A fiú IV. korcsoportos csapat:

Balog Bence 8.b, Takács Mihály 8.b, Kármán Tibor Marcell 7.m, Kis Levente 8.b, Nagy Ádám 8.b, Lugosi Dániel 7.a

 

III. helyezett

A II. korcsoportos lány csapat:

Fésűs Gréta 4.a, Gál Titanilla 4.a, Héda Lorina 4.a, Pásztor Petra 4.a, Vigh Boglárka 4.b, Tamás Flóra 5.b, Eichmüller Boglárka 4.b

 

 

Egyéniben

I. helyezett

Nagy Ádám József 8.b

 

II. helyezett

Benke Levente 4.b

Fedák Antónia 8.m

 

III. helyezett

Gál Titanilla 4.a

Tóth Nikolett 7.a

 

Az eseményről készült képeket Galériánkban tekintheti meg!

Akrobatikai verseny

Május 13-án megrendezett Akrobatika versenyen Szalmási Vivien (3.b) III. helyezést, míg Eleonor van der Burg (3.b) II. és II. helyezést ért el Budapesten.

 

Gratulálunk nekik!

Judo verseny

2017. május 6-án Budapesten Kássa Botond 3. helyezést ért el a Judo versenyen.

 

Szívből gratulálunk neki!

Körzeti Atlétikai Többpróba Csapatbajnokság

2017. május 03-án, szerdán Albertirsán zajlott a Körzeti Atlétikai Többpróba Csapatbajnokság, ahol lányaink szép eredménnyel távoztak.

 

Lány csapat

Fésűs Gréta (4.a)

Gál Titanilla (4.a)

Héda Lorina (4.a)

Pásztor Petra (4.a)

Vigh Boglárka (4.b)

Eichmüller Boglárka (4.b)

 

Egyéni 3. helyezett lett Gál Titanilla (4.a)

 

Gratulálunk nekik!

Református Iskolák Országos Atlétikai Bajnoksága

Április 27-én Albertirsán ismét megszervezték a Református Iskolák Országos Atlétikai Bajnokságát, ahol iskolánk tanulói a következő eredményeket érték el:

 

Gál Titanilla (4.a) - 60 méteres síkfutás - II. hely

Héda Lorina (4.a) - távolugrás, 60 méteres síkfutás - VI. hely

Benke Levente (4.b) - távolugrás, 60 méteres síkfutás - II. és V. hely

 

Felkészítő pedagógusok: Mészáros Róbert és Némedi Zoltán.

 

Gratulálunk!

Szabadidős Lovasverseny

Kiss Bence (4.a) 4. helyezést ért el a ceglédi Füle tanyán megrendezett Szabadidős Lovasversenyen.

 

Gratulálunk neki!

Diák Területi Birkózó Bajnokság

Április 23-án Józsa Attila (4.a) két korosztályban is diadalmaskodott a Diák Területi Birkozó Bajnokságon, Mezőfalván. Diák I. korosztályban és Diák II. korosztályban is I. helyezést ért el.

 

Gratulálunk neki!

Nyuszi Kupa úszóverseny

2017. április 8-án Budapesten Farsang Máté Soma (4.a) a következő gyönyörű eredményeket érte el úszásból:

 

25 méter gyors I. helyezés;

25 méter mell III. helyezés;

25 méter hát III. helyezés;

25 méter vegyes váltó III. helyezés.

 

Gratulálunk, Soma!

Karate verseny

2017. március 25-én Baricza Péter (3.b) III. helyezést ért el a Szlovákiában megrendezett karate versenyen.

 

Szívből gratulálunk neki!

Területi Atlétikai Verseny

Benke Nóra április 20-án részt vett a Területi Atlétikai Versenyen, Vácott, ahol távolugrásból III helyezést ért el.

 

Gratulálunk!

Városi Focikupa

2017. április 25-én iskolánk adott otthon a Városi Focikupának. Alsós fiaink II. helyezést értek el, megyhez szívből gratulálunk.

 

A csapat tagjai

Andó Botond

Bíró Marcell

Cseh Dávid

Ungvári Tibor

Gigor László

Vincze Zalán

Rétyi Roland

Bujáki Botond

Kádár Zalán

 

Legjobb játékos: Gigor László

Lovas kupa

Kiss Levente Péter, 1.a osztályos tanulónk Cegléden Lovas kupán vett részt, melyen elhozhatta a szépen csillogó bronz érmet is.

 

Gratulálunk neki!

Alkategóriák

7. oldal / 14