Back to Top

Gyökerünk a múlt, jelenünk a jövő...

Országos úszóverseny

2017. április 7-én Mezőtúrra utaztak jól úszó tanulóink, hogy megméressék magukat az Országos úszóversenyen.

A következő eredmények születtek:

 

Rétyi Roland gyorsúszásból és mellúszásból is I. helyezést;

Vincze Zalán mellúszásból II. helyezést;

Váltóversenyen pedig Rétyi Roland, Vincze Zalán, Pákozdi Vilmos, Ungvári Lili I. helyezést ért el.

 

Gratulálunk nekik, ügyesek voltak!

Futóverseny

2017. április 01-jén a futás nagyon kedvelő testvérpáros Gábor Hanna (1.b) és Gábor Zsófia (2.b) részt vett a Tatán megrendezett futóversenyen, ahol az 500 m-es kategóriában Hanna 10. helyezett, Zsófi pedig 1. helyezett lett.

 

Gratulálunk nekik, így tovább!

Fit Kid Verseny

Hidasi Kinga (2.m), Halmi Glória (1.b) és Gigor Stella (3.b) tanulóink a gyönyörű koreografiát bemutatva II. helyezést ért el a Fit Kid Versenyén 2017. április 01-jén.

 

Szívből gratulálunk az elért eredményhez!

Karate

2017. március 25-én Baricza Péter, 3.b osztályos tanulónk a Szlovákiában megtartott Karate versenyen a nagyszerű III. helyezést érte el.

 

Gratulálunk az elért sikerhez!

Akrobatika

Budapesten versenyzett iskolánk két tanulója a március 25-én megrendezett Akrobatika versenyen, ahol Szalmási Vivien (3.b) II. helyezést, Eneonor van der Burg (3.b) pedig III. helyezést ért el.

 

Gratulálunk nekik!

Bozsik-kupa

2017. március 26-án a Bozsik-kupán Ócsai Dávid (3.b) I. helyezést, Szűcs Ákos (3.b) pedig VI. helyezést ért el.

 

Szívből gratulálunk nekik!

Mezei futóverseny

2017. március 21-én rendezték meg Tápiószecsőn a körzeti mezei futóversenyt.

 

Az alábbi eredmények születtek:

 

Alsó tagozaton

I. korcsoportban

2. helyezett: Petró Zsanna Eszter (2.a)

3. helyezett: Benke Nóra (2.a)

 

II. korcsoportban:

1. helyezett: iskolánk leány csapata

csapattagok: Vigh Boglárka (4.b), Gál Titanilla (4.a), Héda Lorina (4.a), Pásztor Petra (4.a), Eichmüller Boglárka (4.b)

 

Felső tagozaton

III. korcsoportban

2. helyezett: Borics Gergő (6.a)

3. helyezett: Kovács Kolos (6.a)

3. helyezett: iskolánk fiú csapata

csapattagok: Borics Gergő (6.a), Kovács Kolos (6.a), Varga Attila (6.b), Banai Bence (5.b), Eichmüller Gergő (5.b)

 

1. helyezett: Tóth Helga (7.a)

3. helyezett: iskolánk leány csapata

csapattagok: Tóth Helga (7.a), Gál Fanni (6.a), Hornyik Vivien (6.b), Ungvári Vanessza (6.a)

 

IV. korcsoportban

1. helyezett: Tóth Nikolett (7.a)

 

Felkészítő pedagógusok: Fehér Csaba és Némedi Zoltán

 

Gratulálunk nekik!

Városi Szivacskézilabda Bajnokság

2017. márcus 1-jén a városi Gál József Sportcsarnokban rendezték meg a Városi Szivacskézilabda Bajnokságot, ahol iskolánk csapata elhozhatta az arany érmet.

 

A csapat tagjai

Asztalos Máté (5.b)

Banai Bálint (3.m)

Emődi Szabolcs (4.a)

Kármán Milán  Zsombor (3.m)

Orosz Alvián (3.a)

Pokorny Zalán (4.b)

Radnóti Levente (4.b)

Szabó Kimle (5.b)

Tóth Bence (4.b)

 

Felkészítő pedagógus: Fehér Csaba

 

Köszönjük a fiúknak a csodás I. helyezést és szívből gratulálunk nekik!

Judo Nagykőrösön

2017. február 25-én iskolánk nagyszerű judósai Nagykőrösre utaztak, hogy megmérettessék magukat. Kássa Botond (3.b) IV. helyezést ért el, míg osztálytársa Bakó Bettina (3.b) I. helyezésért járó érmet szerezte meg.

 

Ismételten gratulálunk a szép eredményekért!

 

Futóversenyek

Gál Titanilla (4.a) sportban való tehetségét is megmutatta márciusban. Először a gödöllői Mezei futóversenyen 14. befutóként futotta le az 1500 méteres távot, majd a Bonyhádon megrendezett Országos Fedett Pályás Atlétikai Versenyen 300 méteren V. helyezett, 60 méteren pedig I. helyezett lett.

 

Gratulálunk neki!

Biliárd verseny

2017. március 4-én Kássa Botond, 3.b osztályos tanulónk a Csemőn megrendezett Biliárd versenyen III. helyezést ért el.

 

Gratulálunk neki!

Kettlebell Sport Magyar Bajnokság

2017. március 4-én Majorosi Mira (2.a) a Kiskunhalasi Kettlebell Bajnokságon megszerezte az I. helyezést, amihez szívből gratulálunk!

Városi Szivacskézilabda Bajnokság

2017 január 30-án a ceglédi Bem József iskolában szervezésre kerüt a Városi Szivacskézilabda Bajnokság, amelyen iskolánkból a következő tanulók álltak ki versenyezni, és elhozták a II. helyezést is.

 

Andó Botond (2.m)

Bíró Marcell (2.m)

Bujáki Botond (2.a)

Cseh Dávid (2.a)

Gigor László (2.a)

Pákozdi Vilmos (2.b)

Pék Patrik (2.m)

Ungvári Tibor (2.a)

Vincze Zalán (2.a)

 

Felkészítő tanár: Fehér Csaba

 

Gratulálunk nekik!

Judo verseny

2017. február 11-én Kerepesen került megrendezésre a Regionális Judo Bajnokság, ahol iskolánkból 2 fő is részt vett, szenzációs eredményt elérve. Bakó Bettina (3.b) és Kássa Botond (3.b) is I. helyezést ért el, amihez szívből gartulálunk!

Alkategóriák

8. oldal / 14