Back to Top

Gyökerünk a múlt, jelenünk a jövő...

2.m

 

Osztályfőnökök: Deli-Borsos Melinda - Farkas Éva

 

Bereczky Mária

Bugyi Adrienn

Gácsi Áron

Halász Fruzsina

Horváth Kincső

Horváth Viktória

Jansik Györgyi

Kapás Tímea

Kelemen Noa Lili

Kovács Kinga

Kúti Eszter

Majorosi Bora Bojána

Márkodi Zara Panna

Pálfi Renáta

Palotai Petra Noémi

Paska Lőrinc

Pető Mór Zétény

Polyák Réka

Rehák Boglárka

Répás Zselyke

Sárközi Zita

Takács Vanda Nikolett

Üllei-Zakar Anna

Zsengellér Lili

 

1.m

 

Osztályfőnökök: Hajas Istvánné - Podráczkyné Kiss Edit

 

Baksa Boglárka

Balázs Dominika Angyalka

Balogh Boglárka Hanna

Bujdosó Kornél

Cseri Krisztián Ákos

György Fanni

Horváth Bence

Kaszai Gabriella

Kiss Noémi Virág

Kovács Dávid Adrián

Lehotay-Kövy Léna

Lugosi Nóra

Makács Bettina

Mekes Dorina

Nagy Barbara Vanessza

Pataki Bence

Sárközi Izabel

Szeker Nóra

Telek Roland János

Vig Csaba Dávid

Sós Roland

 

1.s

 

Osztályfőnökök: Monori Ildikó - Törökné Veres Mária

 

Albert Ágnes Eszter

Aszódi Hanna

Bagi Zétény

Burka Gergő

Dugasz Marcell Attila

Éliás László

Fekete Ottó

Kenyó Kitti

László Márton

Máté Zétény Nimród

Orosz Dominik

Polónyi László

Polyák Levente

Raduly Viktor György

Rózsás Liliána Rozália

Sáfrány József

Szegedi Boglárka

Szeleczki Szabolcs Ákos

Üllei-Zakar Milán

Végh Bence Csaba

 

3.a

 

Osztályfőnök: Jónás-Tamasóczki Dóra

Napközis nevelő: Fekete Henrietta

 

Belső Ákos

Bozóki István

Bozóki Tamás

Bugyi Vivien

Czédulás Edit Kíra

Cseh Panna

Csorba Ádám

Deli Jázmin

Dósa-Rácz Kristóf

Erdélyi-Király Zsolt

Fajka Gábor

Farkas Flóra

Farkas Tibor

Fülöp Ádám

Gémesi Ferenc Bence

Kelemen Julianna

Kiss Levente Péter

Monori Máté

Pálffy Lara

Plangár Roland János

Szegedi Bence Balázs

Tauber Adrienn

Tóbi Eliza

Tóth Márton Gábor

Tóth-Seres Zoé

Tukacs Gitta

Váncsodi Nóra

Varga Szilvia

Virág Hajnalka

 

Református Iskolák Országos Atlétika Bajnoksága

Kedves Látogató!

 

A 2016. május 20-án, Albertirsán megtartott Református Iskolák Országos Atlétika Bajnokságán készült fényképek megtekinthetők honlapunkon, a Galéria -> Képek ->  Református Iskolák Országos Atlétika Bajnoksága almenüpont alatt.

8.m

 

Osztályfőnök: Pintér Péterné

 

Baráth Vivien Edina

Biró Viktória Ágnes

Boros Réka

Brisendine Barnabás

Csalár Csilla

Csernus Anna

Csókás Bianka Annabell

Danó Vivien Vanda

Ecsédi Gréta Fanni

Ecser Zsófi

Farkas Zoltán

Kállai Mátyás Márk

Kosik Krisztina

Kucsera Levente Béla

Makai Fanni

Maksa Flóra

Nagy Domonkos

Pető Borka Eszter

Sáfrány Lili

Sándor Krisztina Eszter

Szép Viktória Ildikó

Szikora Ninetta

Vigh Dániel

Virágh Dorka

Weber Bianka

Wéber Marcell

Zelnik Éva Ágota

 

8.b

 

Osztályfőnök: Vinczéné Márföldi Tünde

 

Atkári Bence

Feke Richárd

Földi Kristóf

Hornyik Vivien

Juhász Klaudia

Korpácsi Eszter Anna

Lugosi Dóra

Magony Vivien Lorina

Medveczky Norbert

Misti Annamária

Nyiri Zoltán

Nyitrai Dániel

Orosz Bernadett

Ozsvát Roland

Paulovics Gábor

Radnóti Máté

Rátkai Vivien

Sárik Kristóf Ádám

Sulyák Roland

Szűcs Dóra Andrea

Tömöri Anna

Tömöri Antal

Ungvári Dávid

Varga Attila

Veres Anna Ilona

Vigh Evelin

 

8.a

 

Osztályfőnök: Petró Gabriella

 

Balogh Ádám

Boldizsár Odin

Borics Gergő Bendegúz

Emődi László Arnold

Farkas Fanni

Fülöp Dávid

Hörömpő Zsófia

Kecskés Lotti

Kelemen Bertalan

Kotlár Botond

Kovács Kolos

Mihály Patrik

Ócsai Gellért

Oláh Ádám

Oláh Anna

Paulovszky Gergő

Petró Dávid Zsolt

Petró Kata Luca

Randos Fanni

Sárik Zoltán

Szijj Andrea

Szováti Botond

Takó Emese

Tóth Szabolcs

Ungvári Vanessza

 

8.n

 

Osztályfőnök: Pintér Péter

 

Abonyi Enikő

Bálint Tifani

Balla Gergő Attila

Bogdán Milán Benjámin

Cseri Márkó Dániel

Drobny Olivér    

Farkas Erik

Farkas Mihály

Fekete Zoltán

Herczeg Szidónia

Horváth Attila Szilveszter

Jónás Dzsenifer

Károly László

Ozsvát Annamária Eszter

Tóth Krisztián

Ungvári Tünde Mercédesz

 

7.m

 

Osztályfőnök: Csutor-Varga Eszter

 

Budai Flóra Tímea

Czene Klaudia

Csoh Áron

Erdődi Kincső

Farkas Márton

Farkas Virág Mária

Gyenge Fanni

Jakab Botond

Jánosi Szabina

Jarábik Laura

Juhász Bernadett

Kaczur Fanni

Kancsal Fruzsina

Kántor Bálint

Karai Kinga

Kiss Izabell Hanna

Komáromi Ákos

Krausz Márton Alajos

Meleg Vivien

Molnár Anikó Hajnalka

Pálfi Zsolt Ádám

Perlaki Hanna Mária

Pintér Boldizsár

Pozsár Polett      

Skola Barbara

Szunyog Orsolya Virág

Takács Evelin

Tóth Boglárka

Tóth Dániel János

 

7.b

 

Osztályfőnök: Túri Andrea

 

Asztalos Máté

Balog Roland

Banai Bence

Biró Péter

Budai János

Eichmüller Gergő

Fajka Vanessza Katalin

Farkas Bence Zsolt

Fésűs Evelin

Kálmán Enikő Dorina

Nagy Benjámin

Osztó Alexandra Rebeka

Ozsvát Nikolett

Pálfi Fanni

Pap Kristóf Dominik

Pap Lili

Plangár Richárd Zoltán

Rafael Patrik

Rétyi Dorina

Somogyi Bianka

Szabó Kimle Roland

Szabó Kristóf Levente

Szöllösi Bálint

Takács Tamás

Tamás Flóra Adél

Tóth János

Törőcsik Rebeka

Végh Marcell

Vékony Zalán Olivér

 

7.a

 

Osztályfőnök: Horváth Zoltánné

 

Abuczki Zoé

Beke Nóra Csenge

Biró Botond

Dávid Fanni Lili

Gyapjas Liliána

Gyikó Noémi

Hodosán József

Hodossy Petra

Horváth Cintia

Jankai Luca

Kakuk Noémi

Kanyó Ádám

Koncz Márton

Korpácsi Vivien Patrícia

Lendér Lilla

Módos Kamilla Boglárka

Nagy Vivien

Németh Rebeka

Őze Rebeka

Palásti Bence

Paska Levente

Sipos Petra

Szekeres Péter

Szeleczki Szabina

Tóth Gergő

Török Veronika

Zányi Csenger

 

6.m

 

Osztályfőnök: Kis Erzsébet

 

Barta Enikő

Brisendine Áron

Csizmár Dávid

Détári Georgina

Détári Viktória

Dósa-Rácz Laura

Farkas Anett

Halász Mónika

Hangya Panna

Heczendorfer Enikő

Herczeg Zsombor

Juhász Dániel

Kállai Kristóf

Kántor Boglárka

Károly Ildikó

Kiss Veronika

Kolcsár Jázmin

Marton Georgina

Máté Tibor

Monori Levente Szilárd

Pék Vivien Hanna

Pető Zsombor Tamás

Sándor Levente János

Sárik Benita Luca

Simon Dorka Vanda

Tóth Krisztina

Tóth Szabina

Ungvári Enikő

 

További cikkeink...

  1. 6.b
  2. 6.a
  3. 5.m
  4. 5.b

Alkategóriák

2. oldal / 23