Back to Top

Gyökerünk a múlt, jelenünk a jövő...

PET palackokból műalkotást? - Cetelem Zöldsuli

 

Idén hatodik alkalommal rendezi meg a Magyar Cetelem Bank a Zöldsuli pályázatot, melynek célja, hogy az általános iskolás gyermekek környezettudatos magatartását erősítse.

 

A pályázathoz iskolánk 4.m és 6.m osztályos tanulói készítették el remekműveiket PET palackokból. A pályázók közül harmincan nyerhetnek 150.000 Ft értékű támogatást, melyet az erdei iskolai tábor költségeire használhatnak fel.

 

A nyertesekről kétféle módon döntenek: tizenöt nyertes a program megválasztott zsűrije választja ki, míg a másik feléről online lehet szavazni.

 

Kedves Szavazók!

Az online szavazás lezárásra került. Örömmel értesültünk, hogy a 4.m és a 6.m osztályunk is bejutott a 15 legtöbb szavazatott kapottak közé, ezáltal osztályonként 150.000 Ft értékű támogatást nyertek el, melyet az erdei iskolai költségekre költhetnek.

Hálásan köszönjük a szavazatokat! 

 

4.m osztály installációja: "...Isten egy csodálatos és tökéletes világot teremtett..."

 

6.m osztály installációja: "A kehely a reformátusok egyik szimbóluma..."

 

KÖSZÖNJÜK SZAVAZATÁT!

Benda Kálmán díjkiosztás

 

A Magyarországi Református Egyház Dunamelléki Egyházkerületének közgyűlésén 2016. november 10-én kiváló pedagógusi munkája elismeréseként Varga Zsoltné, a Ceglédi Református Általános Iskola tanítója, valamit Somogyiné Beregszászi Dóra, a kunszentmiklósi Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola hitoktatója Benda Kálmán-díjat vehetett át.

(http://www.parokia.hu/v/onmegvalositas-helyett-isten-es-onismeret/)

 

 

Nagy szeretettel gratulálunk Györgyikének!

Életére és további munkájára Isten áldását kérjük!

 

az iskolavezetőség és a fenntartó

 
 
 
 
 
 

Szülői értekezletek, fogadóórák időpontjai

A szülői értekezleteken az aktuális tudnivalók megbeszélése előtt rövid áhítatot tartunk a szülőkkel együtt. Elcsendesedünk néhány percre, hogy hallgassuk Isten hozzánk szóló szavát a Bibliából, s imádságban könyörögjünk gyermekeinkért. Ez a néhány perc is szerves része az értekezletnek, kérjük a kedves szülőket, hogy ne csak ezt követően érkezzenek!

 

 

Őszi fogadóóra

alsó tagozat - 2018. november 19. 16:30-tól

felső tagozat - 2018. november 19. 17:00-tól


Szülői értekezletek

1. évfolyam    

    2018. szeptember 03. (hétfő) 17:00

2. évfolyam    

    2018. szeptember 11. (kedd) 17:00

3. évfolyam    

    2018. szeptember 12. (szerda) 17:00

4. évfolyam    

    2018. szeptember 13. (csütörtök) 17:00

5. évfolyam    

    2018. szeptember 25. (kedd) 17:00

6. évfolyam    

    2018.szeptember 26. (szerda) 17:00

7. évfolyam    

    2018. szeptember 06. (csütörtök) 17:00 (7.b)

    2018. szeptember 24. (hétfő) 17:00 (7.a és 7.m)

8. évfolyam    

    2018. szeptember 18. (kedd) 17:00

 

Házirend

Az intézmény Házirendjét IDE KATTINTVA tekintheti meg.

 

Böngészője beállításától függően vagy egy PDF állomány formájában automatikusan letötltődik az Ön saját gépére, ahol egy PDF olvasó segítségével tudja megnézni, vagy egy felugró ablakban válik azonnal olvashatóvá, lapozgathatóvá.

1.m

 

Osztályfőnökök: Deli-Borsos Melinda - Farkas Éva

 

Bálint Boglárka

Bereczky Mária

Bugyi Adrienn

Halász Fruzsina

Horváth Kincső

Horváth Viktória

Jansik Györgyi

Kapás Tímea

Kelemen Noa Lili

Kovács Kinga

Kúti Eszter

Majorosi Bora Bojána

Márkodi Zara Panna

Mihály Erzsébet Roxána

Pálfi Renáta

Palotai Petra Noémi

Paska Lőrinc

Pető Mór Zétény

Polyák Réka

Rehák Boglárka

Répás Zselyke

Sárközi Zita

Takács Vanda Nikolett

Telek Roland János

Üllei-Zakar Anna

Zsengellér Lili

 

2.a

 

Osztályfőnök: Szalai Anett

Napközis nevelő: Egresiné Szilaj Magdolna

 

Belső Ákos

Bozóki István

Bozóki Tamás

Bugyi Vivien

Czédulás Edit Kíra

Cseh Panna

Csorba Ádám

Deli Jázmin

Dósa-Rácz Kristóf

Erdélyi-Király Zsolt

Fajka Gábor

Farkas Flóra

Farkas Tibor

Fülöp Ádám

Gémesi Ferenc Bence

Kelemen Julianna

Kiss Levente Péter

Monori Máté

Pálffy Lara

Plangár Roland János

Szegedi Bence Balázs

Tauber Adrienn

Tóbi Eliza

Tóth Márton Gábor

Tóth-Seres Zoé

Tukacs Gitta

Váncsodi Nóra

Varga Szilvia

Virág Hajnalka

 

Református Iskolák Országos Atlétika Bajnoksága

Kedves Látogató!

 

A 2016. május 20-án, Albertirsán megtartott Református Iskolák Országos Atlétika Bajnokságán készült fényképek megtekinthetők honlapunkon, a Galéria -> Képek ->  Református Iskolák Országos Atlétika Bajnoksága almenüpont alatt.

8.m

 

Osztályfőnök: Varga Flórián

 

Balogh Boglárka

Fehér Péter

Kál Ferenc Frigyes

Káldi Kristóf

Kármán Marcell Tibor

Kókai Ádám

Kolcsár Henrietta

Kovács Lilla

Kovács Renáta Sára

Lados Vince

Lugosi Dániel

Nagy Norbert

Pető Anna Rebeka

Purgyik Regina

Szikora Lili

Tauber Loretta Ágnes

Tóth Száva Olívia

Török Lívia Veronika

Újvári Cintia

Vígh Tímea

 

8.b

 

Osztályfőnök: Tugyi Beáta

 

Balog Noémi

Baricza Viktória

Benke Noémi

Czeróczki Dóra

Csorba Csilla

Csurgai Petra Patrícia

Farkas Klaudia

Gál Bernadett

Halmi Dávid

Herczeg Virág

Jankó Szabina

Józsa Tamás Domicián

Kapus Márk

Mácsár Zsolt Márk

Medgyes Mátyás Sándor

Monori Csaba Szabolcs

Muk Klaudia

Nagy Regina Diána

Pál Szabolcs

Pokorny Zénó

Simon Virág

Szabó Anita

Szeleczki Bence

 

8.a

 

Osztályfőnök: Fehér Csaba

 

Bálint Gergő

Benke Szabolcs

Borsos Szabolcs

Dudás Ágnes Terézia

Füle Petra

Gera Marcell

Héda Benita

Holló László István

Janik Bettina

Kanyó Dániel

Kelemen Kristóf

Korpácsi Zsófia Flóra

Milus Annamária Lilla

Nagy Bence

Nagy Viktória

Pákozdi Máté

Pintér Boglárka

Purigracski Hanna

Tókos András

Tóth Helga Zita

Tóth Nikolett

Vas Barnabás Bendegúz

Veres Vanda

Vincze Levente

Weber Nikoletta Julianna

 

7.m

 

Osztályfőnök: Pintér Péterné

 

Baráth Vivien Edina

Biró Viktória Ágnes

Boros Réka

Brisendine Barnabás

Csalár Csilla

Csernus Anna

Csókás Bianka Annabell

Danó Vivien Vanda

Ecsédi Gréta Fanni

Ecser Zsófi

Farkas Zoltán

Kállai Mátyás Márk

Kosik Krisztina

Kucsera Levente Béla

Makai Fanni

Maksa Flóra

Nagy Domonkos

Pető Borka Eszter

Sáfrány Lili

Sándor Krisztina Eszter

Szép Viktória Ildikó

Szikora Ninetta

Vigh Dániel

Virágh Dorka

Weber Bianka

Wéber Marcell

Zelnik Éva Ágota

 

7.b

 

Osztályfőnök: Vinczéné Márföldi Tünde

 

Atkári Bence

Bodoczki Anita

Feke Richárd

Földi Kristóf

Hornyik Vivien

Juhász Klaudia

Korpácsi Eszter Anna

Kulcsár Hanna Regina

Lugosi Dóra

Magony Vivien Lorina

Medveczky Norbert

Misti Annamária

Nyiri Zoltán

Nyitrai Dániel

Orosz Bernadett

Ozsvát Roland

Paulovics Gábor

Radnóti Máté

Rátkai Vivien

Sárik Kristóf Ádám

Sulyák Roland

Szűcs Dóra Andrea

Tömöri Anna

Tömöri Antal

Ungvári Dávid

Varga Attila

Veres Anna Ilona

Vigh Evelin

 

7.a

 

Osztályfőnök: Petró Gabriella

 

Balogh Ádám

Boldizsár Odin

Borics Gergő Bendegúz

Emődi László Arnold

Farkas Fanni

Fülöp Dávid

Gál Fanni

Hörömpő Zsófia

Kecskés Lotti

Kelemen Bertalan

Kotlár Botond

Kovács Kolos

Mihály Patrik

Ócsai Gellért

Oláh Ádám

Oláh Anna

Paulovszky Gergő

Petró Dávid Zsolt

Petró Kata Luca

Randos Fanni

Sárik Zoltán

Szijj Andrea

Szováti Botond

Takó Emese

Tóth Szabolcs

     Ungvári Vanessza

 

További cikkeink...

  1. 7.n
  2. 6.m
  3. 6.b
  4. 6.a

Alkategóriák

2. oldal / 22