Back to Top

Gyökerünk a múlt, jelenünk a jövő...

Programjaink

 

SZEPTEMBER

 

09. 6-8.: iskolánk 7. osztályos tanulói a Határtalanul program keretében iránduláson vesznek részt

09. 15.: papír- és vashulladék gyűjtése

09. 18.: iskolai futóverseny

09. 25.: tanítás nélküli munkanap (felsősöknél: pályaorientációs nap, alsósoknál Népmese napja

09. 27.: szolnoki Reptár meglátogatása a DÖK szervezésével

09. 29.: tanítás nélküli munkanap (nevelőtestületi kirándulás)

09. 18-20.: 6. osztályosaink pályázatot nyertek "Igazolt hiányzás" keretein belül a Zánkai Erzsébet táborba

 

 

OKTÓBER

 

10. 01.: első osztályosok az újonnan érkezett diákok és pedagógusok fogadalomtétele

10. 04.: Diákparlament

10. 06.: Az aradi vértanúk emléknapja

10. 20.: megemlékezés október 23-ról

10. 27.: megemlékezés a reformációról

10. 27.: őszi szünet előtti utolsó tanítási nap (Első tanítási nap: november 06.)

 

Előzetes jelentkezés

Tisztelt Szülők!

 

Az előzetes jelentkezési lap elektronikus úton is elküldhető intézményünkbe. Kérjük, hogy az alább megtekinthető melléklet kinyomtatásával, kitöltésével beszkennelt állapotban küldjék vissza a  korostetetlen@reformatusiskola.hu e-mail címre.

 

A leadási határidő 2017. február 28. 

 

Az előzetes jelentkezési lap IDE KATTINTVA tölthető le!

 

Suliváró

 

2017. január 17-én délután 16 órakor Ócsainé Velisek Gabriella iskolaérettségről szóló beszélgetést tart a szülőknek a Suliváró keretein belül. 
Várunk minden érdeklődő szülőt!

 


3.k

 

Osztályfőnök: Kékvölgyi Viktor

Bozsik Emma Rebeka

Csáki Barnabás

Dávid Boglárka

Földi Bence

Kiss Richárd Péter

Kormos Csaba

Lovas Dominik

Megyesi László István

Mihály Barnabás

Mihály Krisztián

Molnár Zsófia Georgina

Sárai-Szabó Dominik

Szabó Kincső

Szepesi Vivien Szabina

Tari Titanilla Nelli

Válóczi Krisztina Mária

 

4.k

 

Osztályfőnök: Józan Laura

Bató Annamária

Bató Tamás

Gál Miron Richárd

Kocsis Bernadett

Kovács Laura Regina

Laczi Kornél Zsolt

Maróti Kornél

Mészáros László

Mihálovics Gergő

Mucsányi Márk

Rusznák Katalin

Somodi Nándor

Sós Anna Cintia

Szabó Ágnes

Szabó Ákos Zsolt

Szabó Kristóf

Szaniszló Zsombor

Tóth Bende

Tóth Zsolt Zétény

Vámos Noémi

Vörös Csaba

 

5.k

 

Osztályfőnök: Sánta Zoltán Csaba

Bukovits Milán

Dalkó Marianna Napsugár

Ergeng Ayhan Dániel

Fehér Barbara

Gupcsi Gergő

Mihály Csenge

Nagy Kira Barbara

Nagy Levente

Ruska Péter Krisztián

Szabó Ákos László

Tóth Laura

Varga Dániel

Venczli Gyöngyi Georgina

 

6.k

 

Osztályfőnök: Szaniszló Judit

Czeróczki Tamás

Danka Fanni

Hangya Andrea

Jánosi Nikolett

Kecskés Petra

Köllő Ferenc

Mádi Bernadett Noémi

Menyhért Anikó

Mészáros Kristóf

Molnár Georgina

Párizs Zsanett

Rakovszki Henrietta

Rapi Kristóf

Retkes Annamária

Svábenszki István Szilveszter

Szepesi Dániel

Tóth András

Tóth Luca

Varga Erik

Zmeskó Alexandra Brigitta

 

7.k

 

Osztályfőnök: Roják Angéla

Bató András

Bere Bence

Brys Robbe

Cseuz Dóra Kinga

Czakó Anna

Géczi Ákos

Grizák Annamária Erika

Jágri Ákos Gábor

Lehóczki Erzsébet Fanni

Mala Ádám

Megyesi Katalin Erzsébet

Mihálovics Tamás

Nádas Balázs

Nagy Máté

Nagy Richárd László

Petrák Martin

Szabó Levente

Tóth Szabolcs

Ungvári Eliza

Varga Imre

Végh Levente

 

2.k

 

Osztályfőnökök: Móricz Georgina - Plangár Lilla

Ábrahám Panka

Bajzáth Gergely

Bodor Jázmin

Bakos Lotti

Bognár Gábor Richárd

Dalkó István Arnold

Labát Bence Sándor

Kecskés Richárd

Juhász Barnabás Tamás

Makka Boglárk

Matkovics Gergő

Kecskés Adrián

Maróti Petra

Kerekes Lara

Menyhért Balázs

Szilágyi Ferenc

Szabó Fanni Gréta

Pásztor Hunor

Mészáros Kinga

Nagy Máté

Zana Vincent

 

8.k

 

Osztályfőnök: Tóth Éva

Balkuz László András

Bendó Ádám Dávid

Boldi Erika

Borsos Viktória

Brenyó Dominik

Bukovits Tamás

Istráb Csaba

Laczi Lilla Julianna

Mádi Bence

Mészáros Krisztián

Nagy Tamara Andrea

Paz Brian Adan

Rakovszki Erik

Szemerei Fruzsina Tavaszka

Tarjányi Máté József

Tóth Lili

Válóczi Patrik Tamás

Varga Dzsenifer

Varga Tamás

Zana Attila

Zana Dávid

 

1.k

 

Osztályfőnökök: Dobránszky Zoltánné - Enyedi-Kecskeméti Anikó

Angyal Nóra

Boldi Krisztián Szilveszter

Debreczeni Zsófia Hanna

Fejes Szimonetta Gréta

Füleki Csaba

Gergely Níla

Kormos Tamás

Lengyel Dominika

Lócska Lili Sára

Mari Ninetta Zsaklin

Retkes Szabolcs

Skultéti-Nagy Bence

Urbán Hanna Vivien

 

Bibliaóra

Minden második héten kedden délelőtt a negyedik órában és csütörtökön reggel a nulladik órában tartunk tanári bibliaórát a könyvtárban. Ahhoz, hogy adni tudjunk, folyamatos töltekezésre van szükségünk. Ennek a feltöltődésnek alkalmai ezek az órák.

Alkategóriák

1. oldal / 5