Back to Top

Gyökerünk a múlt, jelenünk a jövő...

Balesetmegelőzés és biztonság az iskolánkban

Az idei év célja a balesetmegelőzés és biztonság, ennek érdekében egy ajándékcsomaggal kedveskedett az Országos Balesetmegelőző Bizottság iskolánk elsőseinek.

Nagyon szépen köszönjük! 

 

  

 

  

Előzetes elbeszélgetés

Tisztelt Szülők!

 

2018. március 13-án, kedden 15 órától 17 óráig a leendő első osztályosok szülei részére előzetes elbeszélgetést tartunk.

Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

Digitális témahét 2018.

 

Már nem sokat kell aludni ahhoz, hogy újra elérkezzen a digitális eszközök hete!

Iskolánk, a tavalyi évhez hasonlóan, ismét részt vesz a Digitális témahét programban, amikor is az ismeretek felkutatásához és elsajátításához a digitális eszközök fognak segítséget adni.

 

Digitális témahét 2018. április 09-13.

 

4.k

 

Osztályfőnök: Kékvölgyi Viktor

Bozsik Emma Rebeka

Csáki Barnabás

Dávid Boglárka

Földi Bence

Godó Dominik

Kiss Richárd Péter

Kiszel Emili Irén

Kormos Csaba

Lovas Dominik

Megyesi László István

Mihály Barnabás

Mihály Krisztián

Molnár Zsófia Georgina

Sárai-Szabó Dominik

Szabó Kincső

Szegedi Imre

Szepesi Vivien Szabina

Tari Titanilla Nelli

Válóczi Krisztina Mária

Veress Livia

 

5.k

 

Osztályfőnök: Tóth Éva

Bató Annamária

Bato Tamás

Kocsis Bernadett

Kovács Laura Regina

Laczi Kornél Zsolt

Maróti Kornél

Mészáros László

Mihálovics Gergő

Mucsányi Márk

Rusznák Katalin

Sós Anna Cintia

Szabó Ágnes

Szabó Ákos Zsolt

Szabó Kristóf

Szaniszló Zsombor

Tóth Bende

Tóth Dominik

Tóth Zsolt Zétény

Vámos Noémi

Vörös Csaba

 

6.k

 

Osztályfőnök: Sánta Zoltán Csaba

Bukovits Milán

Dalkó Marianna Napsugár

Ergeng Ayhan Dániel

Fehér Barbara

Fülcki Tamás

Gupcsi Gergő

Mihály Csenge

Nagy Kira Barbara

Nagy Levente

Ruska Péter Krisztián

Szabó Ákos László

Szegedi Vanessza Amanda

Tóth Laura

Varga Dániel

Venczli Gyöngyi Georgina

 

7.k

 

Osztályfőnök: Szaniszló Judit

Czeróczki Tamás

Danka Fanni

Hangya Andrea

Jánosi Nikolett

Kecskés Petra

Köllő Ferenc

Mádi Bernadett Noémi

Menyhért Anikó

Mészáros Kristóf

Molnár Georgina

Párizs Zsanett

Rakovszki Henrietta

Rapi Kristóf

Retkes Annamária

Svábenszki István Szilveszter

Szabó Levente

Szepesi Dániel

Tóth András

Tóth Luca

Varga Erik

Zmeskó Alexandra Brigitta

 

8.k

 

Osztályfőnök: Roják Angéla

Bató András

Bere Bence

Brys Robbe

Budai Dóra Lilla

Czakó Anna

Cseuz Dóra Kinga

Géczi Ákos

Grizák Annamária Erika

Lehóczki Erzsébet Fanni

Mala Ádám

Megyesi Katalin Erzsébet

Nádas Balázs

Nagy Máté

Nagy Richárd László

Tóth Szabolcs

Ungvári Eliza

Varga Imre

Végh Levente

 

3.k

 

Osztályfőnök: Kiszel Krisztina

Ábrahám Panka

Bajzáth Gergely

Bakos Lotti

Bodor Jázmin

Bognár Gábor Richárd

Dalkó István Arnold

Juhász Barnabás Tamás

Kecskés Adrián

Kecskés Richárd

Kerekes Lara

Labát Bence Sándor

Maróti Petra

Matkovics Gergő

Menyhért Balázs

Nagy Máté

Pásztor Hunor

Szilágyi Ferenc

Zana Vincent

 

2.k

 

Osztályfőnökök: Dobránszki Zoltánné - Enyedi-Kecskeméti Anikó

Angyal Nóra

Debreczeni Zsófia Hanna

Fejes Szimonetta Gréta

Füleki Csaba

Kormos Tamás

Lengyel Dominika

Lócska Lili Sára

Mari Ninetta Zsaklin

Retkes Szabolcs

Skultéti-Nagy Bence

Urbán Hanna Vivien

 

1.k

 

Osztályfőnökök: Móricz Georgina - Plangár Lilla

Balogh Vanessza Kamilla

Boldi Kornélia Liliana

Boldi Krisztián Szilveszter

Bondor Henriett Szonja

Dalkó Máté Krisztián

Danka Dóra

Dávid Sándor Bence

Fehér Vivien

Khórer Bettina

Labát Zoe

Lovas Maximilián

Lukács Tibor

Maróti Erika

Megycsi Tamás Tibor

Mihály Kristóf

Mikó Dóra Katalin

Ruska Lili Sztella

 

Bibliaóra

Minden második héten kedden délelőtt a negyedik órában és csütörtökön reggel a nulladik órában tartunk tanári bibliaórát a könyvtárban. Ahhoz, hogy adni tudjunk, folyamatos töltekezésre van szükségünk. Ennek a feltöltődésnek alkalmai ezek az órák.

Alkategóriák

1. oldal / 4